Czy przed zarezerwowaniem usługi czytaliśmy regulamin Patron Service?

Cały czas zanim będziemy korzystać z jakiej usługi musimy poznać się z regulaminem danej firmy. Wówczas będziemy wiedzieli czego uniknąć, co mamy szansę, jaki jest okres oraz cena dostawy, a co się z tym wiąże, nie będzie najmniejszych niemiłych niespodzianek, które mogłyby wpłynąć na daną ocenę tej firmy.

Continue reading “Czy przed zarezerwowaniem usługi czytaliśmy regulamin Patron Service?” »

Oprawa publikacji książkowych może być najbardziej realną sztuką. Tym właśnie jest porządna sztuka introligatorska. Czy wiesz czemu jest tak ważna?

Sztuka introligatorska było w ciągu wieków rzemiosłem, jak wiele innych. Dopiero w późniejszym okresie to zajęcie awansowało do miana sztuki, gdyż określane tym mianem introligatorstwo artystyczne zaczęło zdobywać niezwykłe uznanie na przełomie dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Artystyczna oprawa książek stała się wobec tego w kręgu zainteresowań mnóstwa znanych artytstów.

Continue reading “Oprawa publikacji książkowych może być najbardziej realną sztuką. Tym właśnie jest porządna sztuka introligatorska. Czy wiesz czemu jest tak ważna?” »