A w serwerowni

Serwerownia to dziwne miejsce okrytemroczną legendą. Tylko kilka osób zwiedzało ją w środku, a tylko nieliczni wyszli z niej w całości. Miejsce, gdzie wstęp mają tylko informatycy i specjaliści od IT wciąż kusi poszukiwaczy przygód. Jest szansa, że to tajemnicze buczenie wpływa na nich hipnotycznie.

Continue reading “A w serwerowni” »

Po co szkolenia?

Bycie przywódcą to bardzo szeroka i odpowiedzialna rola. To osoba, która ma poprowadzić zespół do sukcesu. Osoba, do której mamy zaufanie, że w trudnej sytuacji, będzie wiedzieć jak działać, by nie ponieść klęski. To przede wszystkim osoba, na którą zwrócone są oczy osób, które oczekują doradztwa, rozwoju, inspiracji i wynagrodzenia.

Continue reading “Po co szkolenia?” »

Przygotowanie się do przeprowadzenia loterii jako fundament do osiągnięcia dobrych rezultatów.

Zapewne ktoś kto już uprzednio przygotowywał jakąkolwiek imprezę połączoną z loterią ma możliwość potwierdzić, że tak naprawdę najbardziej znaczące pozostaje tylko jedno.

Continue reading “Przygotowanie się do przeprowadzenia loterii jako fundament do osiągnięcia dobrych rezultatów.” »

Jak działa polityka personalna firmy i kiedy opłaca się ją wprowadzić

Rozwój firmy to pod wobec zarządzania zawsze znaczne wyzwanie. Ponieważ wzrasta ilość stanowisk oraz pracowników, a czasem również biur , a także miejsc pracy, konieczne bywają przeróżne zmiany w polityce personalnej firmy. Z pewnością należy mieć świadomość, że najlepiej tak zarządzać przedsiębiorstwem, aby zarówno pracownicy jak i kierownicy czerpali wymierne korzyści – wtedy jest to świetna długofalowa inwestycja w rozwój.

Continue reading “Jak działa polityka personalna firmy i kiedy opłaca się ją wprowadzić” »