Wyspecjalizowane usługi zegarmistrza!

Fachowy zegarmistrz oferuje swoje usługi – całościowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransoletek, kończąc na najmniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz prócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje również niewielkie naprawy i regulacje zegarków ( zazwyczaj na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkiełek, docinanie pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana wałków, kontrola wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet stalowych, szlifowanie szkieł w zegarkach swatch itd.

Continue reading “Wyspecjalizowane usługi zegarmistrza!” »

Kamera i zegarek do tropienia i nie tylko – dowiedz się co nieco na ich temat

Zazwyczaj szpiegowanie kojarzymy z serialami wojennymi, na czele z postacią legendarnego Jamesa Bonda. Agent królowej brytyjskiej bywał uzbrojony po pachy w mnóstwo gadżetów. Oczywiście wszystkie z nich określane były mianem „szpiegowskich”.

Continue reading “Kamera i zegarek do tropienia i nie tylko – dowiedz się co nieco na ich temat” »

Zawodowa naprawa zegarków jest obecnie coraz częściej wyszukiwanym świadczeniem

Dzisiaj usługi, dzięki którym realna jest renowacja danego sprzętu nie są aż tak popularne. Ludzie częściej wolą zamówić nowsze akcesoria, niż tracić czas na przeznaczanie ich na reklamację albo do eksperta, jaki zajmie się naprawą. Jak się okazuje nie zawsze jest to opłacalne, bowiem za nowy towar każdego roku płaci się jednakże więcej, a usługi naprawcze są atrakcyjne cenowo.

Continue reading “Zawodowa naprawa zegarków jest obecnie coraz częściej wyszukiwanym świadczeniem” »

Współczesne technologie sposobem na wyróżnienie się

Fakt, że nowoczesna technologia jest już wszędobylska, nikogo już nie zdumiewa. Stosujemy najnowocześniejsze sprzęty każdego dnia. Zdarzają się sytuacje, kiedy właściciel telefonu który przeznaczony jest jedynie do telefonowania budzi co najmniej zdumienie. W naszej współczesnej popularnej kulturze widać nadzwyczajną ciągotę do zabaw gadżetami. Komórka z kamerą bądź z możnością dostępu do sieci internetowej jest już standardem. Właściciel takiego telefonu właściwie nie jest już postrzegany za szczególnego wielbiciela nowinek technicznych.

Continue reading “Współczesne technologie sposobem na wyróżnienie się” »

Jaki męski zegarek zakupić?

Pokazuje czas, ale to nie wyłączna jego funkcja. Zegarek to przede wszystkim dodatek podkreślający prestiż noszącego go mężczyzny. Dobra renoma nie starczy, model trzeba dopasować do odzienia jak też okazji. Jak to zrobić, by nie popełnić zbrodni przeciw modzie? Tego dowiesz się z naszego informatora.

Continue reading “Jaki męski zegarek zakupić?” »