Solidny fotograf do ślubu to absolutna podstawa!

Ślub bez dobrego fotografa i tak będzie należał do udanych. Z zabawą weselną będzie dokładnie tak samo. Jednakowoż potem będzie trochę mniej miło – kiedy wynajęty fotograf ukaże nareszcie efekt działań. A w końcu bądź co bądź byłoby niemiło gdybyśmy po prostu byli w zupełności nieuradowani z jakości wytwarzanych zdjęć.

Continue reading “Solidny fotograf do ślubu to absolutna podstawa!” »

W jakich miejscowościach najlepiej zorganizować ogólnokrajową naradę i czym kierować się przy wyborze sali wykładowej

Zorganizowanie dużej, czyli krajowej konferencji jest wyzwaniem logistycznym z górnej półki. Należy pomyśleć tak o noclegu dla uczestników oraz mówców, jak i o zupełnie banalnych kwestiach, czyli np. o poczęstunku podczas przerwy kawowej. Z tej przyczyny organizacją musi zająć się zespół osób, które mają już jakieś doświadczenie w wykonywaniu tego typu zadań.

Continue reading “W jakich miejscowościach najlepiej zorganizować ogólnokrajową naradę i czym kierować się przy wyborze sali wykładowej” »

Umiejętności to podstawa dla każdego pracującego, jako freelancer

Umiejętność robienia zdjęć to rzecz inspirująca – większość ludzi jest wzrokowcami, znacznie bardziej przyciągają nas zdjęcia i grafiki aniżeli teksty najlepszych autorów. Fotografia nie jest jednak zajęciem dla każdego – nie wystarczy mieć w ręku superdrogiej lustrzanki, by uznać się fotografem który otworzy salon. Czym zatem musi się odznaczać fotograf by zaistnieć i przetrwać na rynku?

Continue reading “Umiejętności to podstawa dla każdego pracującego, jako freelancer” »

Zanim kupisz, przeanalizuj – sprawdź na ten temat nieco więcej i rób zakupy mądrze

Jak zacząć robić przemyślane zakupy? – to pytanie zadają sobie na pewno osoby, które zauważyły u siebie tendencję, do kupowania asortymentu, jaki do niczego nie jest im w rzeczywistości potrzebny bądź, który po krótkim czasie zaczyna źle działać. Oczywiście zakupy powinniśmy robić z głową, bo jedynie rozsądne podejście do tematu pozwoli nam podjąć najbardziej trafną decyzje.

Continue reading “Zanim kupisz, przeanalizuj – sprawdź na ten temat nieco więcej i rób zakupy mądrze” »