Jedni mężczyźni natychmiast znajdują pracę, a inni całymi tygodniami czekają na jakąś propozycję zatrudnienia

Ludzie intelektu, którzy specjalizują się w tematach związanych z branżą human resources, uzmysławiają nam, że znalezienie pracy może potrwać nawet pół roku, a w wybranych przypadkach jeszcze dłużej. Przyczyną takiego a nie innego stanu rzeczy jest nade wszystko brak propozycji pracy tak dla specjalistów, jak i dla osób bez konkretnego fachu.

Continue reading “Jedni mężczyźni natychmiast znajdują pracę, a inni całymi tygodniami czekają na jakąś propozycję zatrudnienia” »

Konieczne formalności jakie należy załatwiać w trakcie zarządzania firmą

W wypadku koniecznych formalności jakie należałoby załatwiać podczas prowadzenia firmy nie należy zapominać głównie o tym, żeby wszystkie te sprawy załatwić tak, aby nie było domniemania, że coś zostało pomijane. Jeżeli więc ktoś sam nie poczuje, iż będzie mógł wszystko ogarniać to musi zatrudniać w przedsiębiorstwie osoby, jakie będą mu pomagały.

Continue reading “Konieczne formalności jakie należy załatwiać w trakcie zarządzania firmą” »

Szukasz etatu i myślisz, gdzie najlepiej to robić – dowiedz się, co może pomóc

Kiedyś zatrudnienie mieli wszyscy – tak mówią starsze osoby. Młodsi mówią – teraz dobrą trudno znaleźć. Wiele osób ucieka innych krajów i tam poszukuje szczęścia. Ci, którzy chcą pozostać w Polsce, muszą uzbroić się w cierpliwość, zakasać rękawy i szukać pracy która przyniesie lepszy czas. Gdzie to zrobić?

Continue reading “Szukasz etatu i myślisz, gdzie najlepiej to robić – dowiedz się, co może pomóc” »