Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej

Wielu osobom wydaje się, iż w zdecydowanej większości firm rekrutację przeprowadza dział HR. Tak naprawdę jest to już mniej powszechne, gdyż wiele firm jest decyduje się na usługi doradztwa personalnego. I jak widać na doświadczeniu wielu z nich, to rzeczywiście dobra decyzja.

Continue reading “Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej” »

Rekrutujemy nowych pracowników

Jak doskonale wiemy, sukces naszej firmy w ogromnej mierze zależy od zaangażowania pracowników. Właściwa ekipa może zdziałać cuda. Ale wiemy tez, że nie tak prosto teraz znaleźć wykwalifikowanych pracowników, którzy będą rzetelnie wypełniali swoje powinności. W związku z ogromnym bezrobociem, tysiące ludzi potrzebuje teraz jakiegokolwiek zatrudnienia. Niezwykle ciężko z takiego morza cefałek wybrać właściwego kandydata. W dodatku, rekrutacja pracowników wymaga od kierownictwa albo osoby za to odpowiedzialnej właściwych kwalifikacji.

Continue reading “Rekrutujemy nowych pracowników” »

Jakim sposobem będzie się odbywać proces rekrutacji managerów, wady i zalety pracy kontraktowej.

Rynek zatrudnienia dla wysokiej klasy managerów rządzi się zupełnie innymi prawami niż przy szeregowych pracownikach, zupełnie odmienne będą również techniki rekrutacji. To, co większość z nas bardzo dobrze będzie znał z różnych poradników, czyli przesłanie CV, rozmowa kwalifikacyjna i jeżeli wszystko pójdzie dobrze podpisanie umowy już w przypadku managerów nie będzie się sprawdzać.

Continue reading “Jakim sposobem będzie się odbywać proces rekrutacji managerów, wady i zalety pracy kontraktowej.” »

Skuteczne triki na ograniczenie kosztów w przedsiębiorstwie

Każde przedsiębiorstwo czasem ma kłopoty finansowe. Najczęściej są one chwilowe jednakże jest to dobra chwila na zastanowienie się nad tym gdzie możemy obniżyć koszta. Możesz to uczynić na wiele sposobów. Pierwszym krokiem do poprawienia sytuacji jest analiza sytuacji. Warto sprawdzić co jest nie tak.

Continue reading “Skuteczne triki na ograniczenie kosztów w przedsiębiorstwie” »

Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej

We współczesnych czasach znalezienie zatrudnienia nie jest łatwym zadaniem. Stawiane są coraz wyższe warunki, a otrzymywane płace nie zawsze pozwalają na godne życie, ale z przeciwnej strony życie bez posady na dłuższą metę również nie zapowiada niczego dobrego. Dlatego jeśli już od jakiegoś czasu nie możesz wyszukać niczego dla siebie, wesprze cię agencja pracy tymczasowej Warszawa.

Continue reading “Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej” »