Kursy z Prince2

Nowy rynek edukacji proponuje naprawdę wiele rodzajów kursów, w których stosunkowo banalnie się nieraz kompletnie pogubić. Można tu wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych bądź mieszanych. Dla niektórych perfekcyjne są kursy IT, rozwijające w dużym stopniu ich zdolności w językach programowania , dla pozostałych z kolei szkolenia z rachunkowości, albo z zarządzania zasobami firm jak również umiejętnościami powiązanymi z tworzeniem różnorodnych projektów. To właśnie dla tej trzeciej kilku organizowane są szkolenia z Prince 2. Co jednakże kryje się za takim właśnie intrygującym skrótem?

Continue reading “Kursy z Prince2” »

Co musimy przemyśleć kiedy chce się otworzyć działalność gospodarczą

Wszem i wobec wiadomo, iż jednym z najistotniejszych czynników które mają wpływ na rozwój gospodarki jest znaczna ilość małych firm. Wedle wszelkich liczących się badań ekonomicznych największe wpływy do budżetu uzyskują właśnie małe oraz średnie przedsiębiorstwa, bo jest ich sporo i nawet malutkie kwoty zsumowane przynoszą pokaźne dochody. Niejasne więc jest z jakiego powodu u nas rozpoczęcie działalności jest drogą z przeszkodami, jednak takie początkowe trudności mogą mieć także dobre strony.

Continue reading “Co musimy przemyśleć kiedy chce się otworzyć działalność gospodarczą” »

O czym powinien pamiętać idealny pracodawca

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Nie narzekasz na zarobki, możesz liczyć na terminowo opłacany ZUS oraz dobrą opiekę medyczną. Szef wie, że pragniesz być także rodzicem, toteż bez problemu łączysz pracę z życiem rodzinnym. Niemożliwe?

Continue reading “O czym powinien pamiętać idealny pracodawca” »

Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej

Wielu osobom wydaje się, iż w zdecydowanej większości firm rekrutację przeprowadza dział HR. Tak naprawdę jest to już mniej powszechne, gdyż wiele firm jest decyduje się na usługi doradztwa personalnego. I jak widać na doświadczeniu wielu z nich, to rzeczywiście dobra decyzja.

Continue reading “Czy warto czerpać z usług doradztwa personalnego? Czy możemy na tym skorzystać? Przeczytaj więcej” »