Gdzie można stosować światło LED?

Oświetlenie LED ma wyjątkowo rozległy zakres zastosowań.Żarówki diodowe LED z dobrym efektem można stosować nie tylko w mieszkaniach, lecz także w halach przemysłowych i budynkach biurowych, hotelach, pubach, restauracjach, itp.

Światła LED
Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Oświetlenie LED można montować w trudno dostępnych miejscach, tam gdzie oświetlenie musi być często wymieniane (wysokie pomieszczenia, sufity podwieszane w środku itd.). Diody LED wykorzystywane są również w jako podświetlenie znaków drogowych i w oznaczeniach sygnalizacyjnych. W oświetleniu wewnętrznym najczęściej zauważa się walory dekoracyjne diod LED używając je do oświetlenia podkreślającego i upiększającego wnętrze pomieszczenia.

Lampy LED znalazły zastosowanie również jako oświetlenie zewnętrzne. Poza ich atutami energooszczędnymi i dekoracyjnymi, użytkownicy cenią także ich wytrzymałość w przypadku mrozu czy wilgoci, bezawaryjność, a tym samym większe oszczędności na amortyzacji. W zastosowaniu zewnętrznym może być wykorzystane jako oświetlenie przydomowej zieleni, parków. Oświetlenie LED (zobacz: link do sklepu) stosuje się także do podświetlenia obiektów architektonicznych, podświetlenie plakatów, eksponatów w kolekcjach oraz witryn sklepowych. Diody LED (polecam: strona) są też wykorzystywane w oświetleniu samochodowym. Plusy i nieskończone możliwości zastosowań diod LED pozwalają przypuszczać, że perspektywy technologii LED są bardzo szerokie. Światło LED zda egzamin wszędzie tam, gdzie liczy się stabilność działania i prostota amortyzacji.

Autor: Lars

Firma LEDSolutions Polska jest importerem i partnerem wiodących producentów oświetlenia wewnętrznego, zewnętrznego, przemysłowego, samochodowego, scenicznego, estradowego, sygnalizacyjnego, medycznego oraz dekoracji LED. W swojej ofercie posiada wiele produktów od uznanych producentów. Dzięki kontaktowi bez dodatkowych pośredników z producentem, możemy oferować bardzo atrakcyjne ceny oświetlenia LED – więcej dowiesz się na tej stronie -. Zobacz – (poznaj szczegóły) więcej w naszym sklepie internetowym na .

Źródło: