Jeżeli posiadasz w planach osobisty, mniejszy lub większy interes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.

Kapitalizm w Polsce zdobywa swoje apogeum. Ciągle tworzą się małe albo duże działalności, współprace. Każdy standardowy przedsiębiorca zaczyna od niczego. Wielokroć brakuje wiedzy, doświadczenia młodszym, czynnym działaczom, którzy śnią o sławnej i dobrze prosperującej firmie.

Continue reading “Jeżeli posiadasz w planach osobisty, mniejszy lub większy interes, bądź pragniesz uskutecznić swoją działalność, dowiedzieć się nieco więcej o prowadzeniu firmy – zainwestuj swój czas i pieniądze w Lean Szkolenia.” »

Chcesz uczyć się angielskiego ale zależy ci na szybkich wynikach? Idź na intensywny kurs językowy

Umiejętność komunikowania się w języku obcym niesie dużo korzyści, zarówno w życiu zawodowym, jak także osobistym. Szczególnym powodzeniem cieszy się język angielski, który jest najczęściej wykorzystywany na całym świecie, a do tego przyjął się jako podstawowy język na scenie biznesu. Bez znakomitej znajomości wspomnianego języka, nie sposób myśleć o poważnej karierze, projektach międzynarodowych bądź podróżach.

Continue reading “Chcesz uczyć się angielskiego ale zależy ci na szybkich wynikach? Idź na intensywny kurs językowy” »

Zawód księgowego – czyli coś dla lubiących cyfry

Jeżeli lubiliśmy od zawsze matematykę i żadne przeliczenia nie były dla nas problemem, do tego interesują na prawne aspekty różnego rodzaju spraw, to na sto procent możemy być księgowym. Taka praca jest dla ludzi, którzy faktycznie chcą działać w liczbach i mają pojęcie jak się za wszystko zabrać.

Continue reading “Zawód księgowego – czyli coś dla lubiących cyfry” »