Gry online to ciekawa rozrywka, ale jedynie pod warunkiem, że sięgasz po nowoczesne i pasjonujące programy

Dobrze jest znaleźć ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu, wszak każdy z nas powinien posiadać jakieś hobby. Dużo osób lubi spędzać czas przed telewizorem, interesuje się kinem albo oglądanym sportem, kolejni preferują rozrywki pod gołym niebem, jak chociażby turystyka czy różne zajęcia sportowe. Coraz więcej osób lubi też spędzać czas przed komputerem. Zapewnia on sporo ewentualności rozrywek.

Continue reading “Gry online to ciekawa rozrywka, ale jedynie pod warunkiem, że sięgasz po nowoczesne i pasjonujące programy” »

Oszustwa internetowe – jak je zidentyfikować i jak im zapobiegać

Rynek internetowy może się pochwalić wielkimi możliwościami, a liczba użytkowników posługujących się laptopem i wykorzystująca strategie mobilne zdaje się wzrastać w tempie geometrycznym.
Internet marketing, co udowadniają rodzaje badań marketingowych, przyczynił się do tego, że staliśmy się nieświadomymi amatorami cyfrowego życia.

Continue reading “Oszustwa internetowe – jak je zidentyfikować i jak im zapobiegać” »

Kilka cennych uwag dla tych opiekunów prawnych, którzy wychowują dwunastolatków zafascynowanych internetem

Bycie rodzicem jest zajęciem niezwykle odpowiedzialnym, a jednocześnie jest związane z mnóstwem obowiązków. Wraz z rozwojem nowoczesnej inżynierii, a szczególnie technologii komputerowej, na nastolatka zaczyna czaić się coraz więcej niebezpieczeństw. Jednakże z drugiej strony niełatwo byłoby zakazywać używania komputera – przecież, jak mówi znane powiedzenie, zakazany owoc najlepiej smakuje. Należy więc nade wszystko tłumaczyć córce, w jaki sposób rozsądnie korzystać z zasobów internetu i wskazać sytuacje, w których dwunastolatek ma zachować wyjątkową czujność, a nawet meldować o nieprzyzwoitych zachowaniach pozostałych internautów.

Continue reading “Kilka cennych uwag dla tych opiekunów prawnych, którzy wychowują dwunastolatków zafascynowanych internetem” »