Zdobycie i utrzymanie klienta staje się o wiele łatwiejszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych

Zdobycie usługobiorcy proste nie jest, ale o wiele bardziej wymagającym zadaniem staje się przekonanie go o tym, aby nie rezygnował z oferowanych usług bądź sprzedawanego towaru. Najbardziej niepożądaną sytuacją jest zrażenie do siebie kupujących, co zresztą wbrew pozorom nie jest rzeczą nazbyt skomplikowaną. Wystarczy, że asystent działu sprzedaży ma gorszy dzień i zwróci się do strojnisi w mało kulturalny sposób i nieszczęście gotowe.

Continue reading “Zdobycie i utrzymanie klienta staje się o wiele łatwiejszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych” »

Na zus składka zdrowotna powinna okazać się opłacana – co musisz wiedzieć

Jak wypełnić formularz vat 7 14?

Gdy mamy firmę, to powinniśmy powiedzieć, jakie dokumenty trzeba wypisywać, a też jakie składki trzeba opłacać za swoich podwładnych, tak by wszystko odbywało się zgodnie z prawem oraz byśmy potem nie posiadali żadnych trudów.

Continue reading “Na zus składka zdrowotna powinna okazać się opłacana – co musisz wiedzieć” »

Zadania, z jakimi powinni sobie dać radę pracownicy kadr w danej firmie.

Standardowe obowiązki, z którymi powinni sobie dać radę pracownicy w dziale kadrowym w danej firmie to czynności, które są tym osobom doskonale znane. W związku z tym również, jakakolwiek z tych osób nie narzeka na swój styl pracy, gdyż nad wyraz dobrze orientuje się we wszystkich, podejmowanych przez siebie na bieżąco zobowiązaniach pracowniczych. A nie da się ukryć, że od tego, jak prosperuje dział kadr w danej firmie zależy bardzo wiele.

Continue reading “Zadania, z jakimi powinni sobie dać radę pracownicy kadr w danej firmie.” »

Jak zostać detektywem? Czym w sumie trudni się detektyw, czym jest ta profesja

Interesuje cię jak dużo dostaje pieniędzy detektyw i jakimi sprawami się tak faktycznie zajmuje? Chciałbyś też wiedzieć, co trzeba wykonać, aby nim się stać? Spróbujemy odpowiedzieć na te wątpliwości, gdyż wyobrażenia na temat tego, kto to jest i czym zajmuje się detektyw, są różne. Jedni marzą, funkcjonują w świecie wyobraźni, więc dumają, że taka osoba to jakby współczesny Sherlock Holmes, a pozostali iż zajmuje się tylko śledzeniem zdradzających żon i mężów. Jak właściwie jest?

Continue reading “Jak zostać detektywem? Czym w sumie trudni się detektyw, czym jest ta profesja” »

Z jakiej przyczyny wskazane jest zatrzymywać dokumentację otrzymywaną od chlebodawcy?

Słuchając ostatnio ekonomicznych serwisów możemy odnieść wrażenie że wbrew powszechnym opiniom żyje się nam coraz to lepiej. Wzrasta wewnętrzna konsumpcja, a to znaczy że wydajemy więcej. Zarazem mamy względnie małą inflację. Spora część tychże wydatków są to potrzeby wykraczające poza podstawowe i to bez względu na to czy zarabiamy 3500 brutto czy tyle ile wynosi najniższa krajowa. Dlaczego zatem mamy inne odczucia? Mym zdaniem dlatego że nie przywiązujemy wagi do ekonomicznej edukacji i nie rozumiemy jej reguł czego dowodem może być to iż kończy się rok podatkowy i zaczynamy dopiero dzisiaj interesować się swymi finansami, na co dzień niestety nie przywiązujemy wagi do tego w jaki sposób spełnia swoje obowiązki nasz chlebodawca. Większa część z nas jest zadowolona iż na konto bankowe regularnie wpływa wynagrodzenie.

Continue reading “Z jakiej przyczyny wskazane jest zatrzymywać dokumentację otrzymywaną od chlebodawcy?” »