Zabezpieczenie własnego aparatu komórkowego przed zniszczeniem

W teraźniejszych czasach, większość ludzi ma aparat komórkowy. Poza tym, zazwyczaj są to dobrej klasy modele, warte kilkaset złotych, które otrzymaliśmy prawie za darmo w pakiecie wybranego abonamentu. Mimo iż nie płaciliśmy za nasz aparat, i tak pragniemy aby był z nami jak najdłużej, najkrócej do końca terminu umowy z firmą telekomunikacyjną. Żeby taka sytuacja była możliwa, konieczne mogą być akcesoria na komórkę, które zabezpieczą ją przed jakimikolwiek usterkami.

Najistotniejszym dodatkiem może okazać się folia na telefon. Oczywiście, nowo zakupiony aparat takowa posiada, jednak zabezpiecza ona nasz aparat wyłącznie przed zarysowaniem. Jeżeli pragniemy nie dopuścić do zbicia szybki, w skutek upadku aparatu z wysoka, niezbędna nam będzie mocniej trwała folia (oceń ten serwis http://www.vincent.pl-wejdź… tę zakładkę) na telefon. Współcześnie mamy do dyspozycji mnóstwo typów, w dużym przekroju kosztowym, które bardziej lub gorzej ochronią nasza więcej na W atrakcyjnej cenie są nalepki wykonane z silikonu – trwałe i niedrogie. Inne niezbędne akcesoria na komórkę to futerał, lub chociaż obudowa. Pozwolą nam one zatrzymać model w jednym kawałku przy upadku z wysokości, ewentualnie również odseparują go od wody w momencie zamoczenia.
akcesoria do telefonów
Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com

Ale gdzie najkorzystniej zakupić akcesoria na komórkę? Z pewnością nie w sklepie firmowym – ceny są tam bardzo wywindowane a wybór niewielki. Najtańszą opcją będzie z pewnością internet. Wielki przekrój modeli, folia na telefon ze szkła w cenie silikonowej kupowanej w salonie stacjonarnym. Jednak tego rodzaju zakupy mają również swoje wady. Istotny jest brak opcji ujrzenia przedmiotu na żywo. Obudowy na telefon mają to do siebie, że trzeba przymierzyć je przed zakupem – tak samo jak ubranie. Gdyż w zależności od posiadanego aparatu, wszelkie otwory będą inaczej rozmieszczone. Poza tym, do ceny zakupu, w większości przypadków trzeba dodać koszt przesyłki – który w niektórych sytuacjach może przekroczyć cenę kupowanego towaru. Poza tym, musimy uzbroić się w cierpliwość – na zakupiony gadżet, przyjdzie nam poczekać nawet tydzień czasu.

Akcesoria na komórkę są niezbędnikiem każdego telekomunikacyjnego maniaka. Odpowiednia folia na telefon lub obudowa, oprócz pewnych walorów estetycznych, mogą także zabezpieczyć nasz aparat przed poważnym zniszczeniem. Ceny za tego rodzaju gadżety są różnorodne, najtańsze zapewne będą w sieci online, nawet pomimo kosztów dostawy – jednak na tą trzeba będzie zaczekać.