Wyspecjalizowane usługi zegarmistrza!

Fachowy zegarmistrz oferuje swoje usługi – całościowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransoletek, kończąc na najmniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich przedsiębiorstwach zegarkowych, co potwierdzone jest różnorodnymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz prócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje również niewielkie naprawy i regulacje zegarków ( zazwyczaj na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkiełek, docinanie pasków nietypowych czy bransoletek, wymiana wałków, kontrola wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet stalowych, szlifowanie szkieł w zegarkach swatch itd.

zegar
Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz oferuje naprawę www.drlaptop.pl albo wymianę uszkodzonych części koperty i bransolety oraz ich polerowanie lub zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka. Możliwe jest również czyszczenie zewnętrznych elementów zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz oferuje także wymianę baterii, która obejmuje kontrolowanie parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na zlecone naprawy (naprawa siłowników) i wymienne części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Zegarmistrz dokonuje renowacji zabytkowych stare koperty zegarków, dzięki takiemu zabiegowi odzyskuje połysk i wygląda młodziej . Zegarmistrz maluje cyferblat – z tarczy usuwa zniszczoną farbę, a następnie maluje ją ręcznie według oryginału tudzież życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje również grawerowanie napisów na zegarku. Cena graweru to 4 zł od znaku – nie licząc spacji.

zegarmistrz
Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa 1 tydzień, choć termin naprawy uzależniony jest od dostępności elementów zamiennych i może zostać wydłużony. Cena gruntownego przeglądu czy naprawy jest ustalana każdorazowo z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków jak i cen części do nich. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w okresie gwarancji usterki, zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku standardowego zużycia, wydarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do naprawiania zegarków.