Wypromuj swą firmę praktycznie

W sprzedaży jest wiele artykułów, które mają istotną funkcję w reklamowaniu przedsiębiorstwa, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Z pewnością na myśl od razu wam przychodzą przybory do pisania. W poniższym artykule akurat o nich pisać nie będę , zaprezentuję za to trochę innych produktów. Standy kartonowe to niebywale praktyczne wyroby.

ulotki reklamowe
Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

Znakomicie pozwalają układać wszelkie świstki, kartki i inne elementy, stąd każdy zatrudniony w twoim przedsiębiorstwie musi taką przekładkę mieć do dyspozycji. Tą drogą ulepszysz znacząco wygodę pracy, bo każdy wie, że zatrudnieni bałaganem łatwiej się denerwują i dekoncentrują. W ofercie możesz zobaczyć wszechstronne przekładki, pasujące do wszystkich typów segregatorów. Nadają się zazwyczaj do powszechnych formatów A4 i A5. Przekładki do segregatora da się nabyć w przeróżnych kolorach i z jakimikolwiek symbolami i znakami. Warto na nich zamieścić logo przedsiębiorstwa.

Teczki ofertowe odgrywają identyczną segregującą rolę, co receptariusz, ale są istotniejsze dla marketingu biznesu. Sklep może wyprodukować dla przedsiębiorstwa cieszące oko teczki z nazwą z przodu i z tyłu. Teczki firmowe daj do dyspozycji swoim zatrudnionym, co sprawi,że podniesiesz ich poczucie przynależności. Należy je także podarować kontrahentom, którzy na pewno docenią ten ładny i funkcjonalny gadżet.

Wzorniki to niezastąpione pomoce dla każdego handlowca. To bezdyskusyjna sprawa, że przedstawiciel handlowy powinien posiadać ze sobą próbki. Kup ekskluzywne wzorniki handlowe, dostosowane do twojego gustu i do sprzedawanych przez twoją firmę dóbr. Pamiętaj, cieszący oko wzornik twojego przedstawiciela świadczy o znaczeniu przedsiębiorstwa.

Standy tekturowe to popularna metoda reklamy. Da się je ustawić właściwie w każdym miejscu i są mocno widoczne. Wspaniale prezentują się w tle sal konferencyjnych, na stoiskach wystawowych i przed budynkami. Porządny producent segregatorów oferuje sporą gamę tych banerów i umożliwia dobranie wielkości i typu.. Najczęściej dostępne znajdują się tzw. X-bannery i L-bannery, określane w ten sposób od układu stojaka. Standy odznaczają się zmienną liczbą stron, w sprzedaży są dwustronne, trójstronne i obrotowe.