Wypożyczanie pojazdów z chłodniami oraz chłodni przenośnych

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów chłodniczych oraz kontenerów. Istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się handlem oraz transportem towarów, wymagających kontrolowanej temperatury oraz profesjonalnych przenośnych chłodni.

firma wynajmująca chłodnie
Autor: Jason Lawrence
Źródło: http://www.flickr.com
Firma, dzięki rzetelnej i uczciwej pracy, zyskała mnóstwo zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm. W firmie znajdą Państwo najlepsze pojazdy dostawcze z chłodnią, o masie całkowitej do 3,5 tony. Wszystkie naczepy są w świetnym stanie technicznym i wizualnym, gotowe do podejmowania transportu na terenie całej Europy. W samochodach istnieją punkty mocowania towaru oraz zabezpieczenia ścian. Dostęp do towaru odbywa się przez drzwi boczne jak i tylne. Samochody dostawcze wyposażone są w agregaty chłodząco – grzewcze i przystosowane są do przewożenia towarów w temperaturze od – 20 do + 20 stopni.

Perfekcyjnie wykonana izolacja pojazdów pozwala bardzo szybko osiągnąć zero stopni Celsjusza oraz utrzymywać tą temperaturę niewielkim kosztem. Na życzenie odbiorcy można doposażyć samochody w system monitoringu, za sprawą którego będą mieli Państwo możliwość kontrolowania trasy i prędkości samochodu w całej Europie, z własnego komputera. Dołączyć można również termograf, umożliwiający wydruk temperatury z czasu transportu. Samochody są w doskonałej kondycji technicznej. Są także bardzo zadbane. Wynajem chłodni (wizytówka firmy -> naprawa chłodni) – – odbywa się bez konieczności rezerwacji. Wynajmujemy same sprawdzone marki tj.: Mercedes, Renault, Citroen, Volkswagen oraz Opel. Roczniki produkcji to: 2007-2014. Prowadzimy wynajem krótko jak i długoterminowy w atrakcyjnych cenach.

samochody chłodnie na postoju
Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mają Państwo niewielką ilość towaru, wymagającego transportu w chłodni,
polecamy skorzystać z oferty wynajmu chłodziarki przenośnej. Dodatkowo proponujemy wynajem profesjonalnych przenośnych chłodni, mroźni, komór szokowego mrożenia oraz komór rozmrażających. Klient otrzymuje do swojej dyspozycji, na czas i miejsce przez siebie określone – sprzęt, który pozwala samodzielnie monitorować stan magazynowy, oszczędza koszty transportu i obsługi magazynowej w wynajętych chłodniach. Komory w pełni spełniają wymogi sanitarne i weterynaryjne władz polskich i Unii Europejskiej. Wszyscy klienci w ramach umowy najmu są objęci pernamentnym nadzorem serwisu. Komory wyposażone są w wygodne w obsłudze drzwiczki z podgrzewanymi uszczelkami, rejestratorem pracy czujniki temperatury, alarm w przypadku niezamierzonej modyfikacji ustalonych parametrów, wewnętrzne oświetlenie itp. Przenośne komory zasilane są prądem trójfazowym, co ogranicza koszty eksploatacyjne. Wynajem chłodni – super naprawa urządzeń chłodniczych warszawa http://www.cik-wisniewski.pl/montaz-naprawa-chlodnie-warszawa – kierujemy zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych.