Zakup towarów z Chin jest korzystny pod względem cen, trzeba jedynie wiedzieć, jak załatwić formalności związane z przewozem

Import produktów z Chin albo innych azjatyckich krajów stał się bardzo popularny w obecnych czasach. Dziś z tamtej części świata przywozi się właściwie wszystko.

Continue reading “Zakup towarów z Chin jest korzystny pod względem cen, trzeba jedynie wiedzieć, jak załatwić formalności związane z przewozem” »

Rejestrator ip zapisze wszystko co przekaże mu kamera

Funkcjonujemy w czasach, gdzie właściwie każdy nasz krok okazuje się być nagrywany przez kamery, gdyż ma je każde przedsiębiorstwo, a do tego jeszcze zazwyczaj na ulicach pilnują one ładu oraz dają gwarancję bezpieczeństwa. Jednak calutki ten obraz powinien okazać się gdzieś przechowywany i przez to proponowany jest rejestrator ip, który okazuje się być niewielkimi urządzeniem, mieszczącym się naprawdę wszędzie, a jednocześnie jego pojemność ma okazję być dla nas sporym zaskoczeniem.

Continue reading “Rejestrator ip zapisze wszystko co przekaże mu kamera” »

Zewnętrzne usługi księgowe w Warszawie – czy to się opłaca? Korzyści płynące z zewnętrznych usług księgowych

W każdym przedsiębiorstwie, bez względu na branżę, istnieją takie sektory, których obowiązki można zlecić zewnętrznemu wykonawcy. Czy to się naprawdę opłaca? Jak znaleźć godną zaufania firmę? Jakiego typu zadania warto zlecić na zewnątrz?

Continue reading “Zewnętrzne usługi księgowe w Warszawie – czy to się opłaca? Korzyści płynące z zewnętrznych usług księgowych” »

Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Czego w dalszym ciągu nie wiemy?

Karta podatkowa jest najprostszą postacią opodatkowania. Podatnicy używający niej posiadają masę priorytetów i ułatwień, ale w podobny sposób ograniczeń. Nie muszą przykładowo prowadzić ksiąg podatkowych, jak również składać rocznego zeznania o dochodach, co jest zdecydowanym plusem. Jednak, z drugiej strony zasadniczą barierą przy opodatkowaniu kartą są okrojenia w materii zatrudniania fachowców.

Continue reading “Opodatkowanie kartą fiskalną a zatrudnienie pracowników na umowę cywilnoprawną. Czego w dalszym ciągu nie wiemy?” »

Solidny fotograf do ślubu to absolutna podstawa!

Ślub bez dobrego fotografa i tak będzie należał do udanych. Z zabawą weselną będzie dokładnie tak samo. Jednakowoż potem będzie trochę mniej miło – kiedy wynajęty fotograf ukaże nareszcie efekt działań. A w końcu bądź co bądź byłoby niemiło gdybyśmy po prostu byli w zupełności nieuradowani z jakości wytwarzanych zdjęć.

Continue reading “Solidny fotograf do ślubu to absolutna podstawa!” »