Aktualnie firmy chcą trafiać do dużej grupy odbiorców – nie tylko klientów, ale również przyszłych kandydatów na stanowiska, czy partnerów firmowych.

Jak mogą się za to zabrać?
Aktualnie firmy muszą niemałą część nakładów – nie tylko finansowych, wydawać na reklamę. W praktyce często wspomniana reklama, ma trafiać już nie tylko do klientów, ale także do możliwych przyszłych PRacowników, czy partnerów biznesowych.

Continue reading “Aktualnie firmy chcą trafiać do dużej grupy odbiorców – nie tylko klientów, ale również przyszłych kandydatów na stanowiska, czy partnerów firmowych.” »

Robienie zdjęci – sposób na zatrzymanie cudownych chwil

Kiedy tylko upowszechniły się fotografie, aparaty zaraz zostały otoczone wielką czcią: umiały dokonać tego, co wówczas wydawało się niemożliwe. Dziś fotografie robimy o wiele częściej i prościej, lecz nadal sporo osób ich wykonywanie traktuje jako coś specjalnego.
Z pewnością każdy z nas ma kilka takich zdjęć, które przywołują niezwykle cenne wspomnienia.

Continue reading “Robienie zdjęci – sposób na zatrzymanie cudownych chwil” »

Samsung Galaxy – najpopularniejszy model telefonu w galaktyce

Hasło umieszczone w tytule może jest niewielką przesadą, ale ogólnie sporo w nim praWDy: przynajmniej mieszkańcy Polski bardzo upodobali sobie taki typ telefonu. W innych państwach komórki tego producenta również cieszą się ogromną popularnością.

Continue reading “Samsung Galaxy – najpopularniejszy model telefonu w galaktyce” »