Tuning aut – jakie istnieją jego rodzaje – kilka ciekawych informacji

Czasami pragniemy zmieniać własne pojazdy
Patrzymy na nasz wóz oraz przychodzimy do zdania, że coś chcielibyśmy w nim odmienić? Może nie całkiem spodobał nam się jego wizerunek, może chcemy robić coś z jego silnikiem, aby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy coś wykonywać, to może należy najpierw spojrzeć na to jakie zmiany w ogóle są możliwe do wykonania w sytuacji naszej marki?

Continue reading “Tuning aut – jakie istnieją jego rodzaje – kilka ciekawych informacji” »

Znaczenie regularnych wizyt u mechanika dla sprawności pojazdu, jak znaleźć dobrego mechanika.

Używanie auta będzie się wiązać z koniecznością jego regularnego serwisowania. Wprawdzie są właściciele, którzy nie przejmują się tym specjalnie, tak po prostu użytkując auto i nic przy nim nie robiąc, lecz takie postępowanie prędzej czy później będzie miało jakieś konsekwencje. Pewnych napraw po prostu nie można nie zrobić, bo jeżeli wytrą się do końca klocki, to samochód może przestać hamować i dalsza jazda może być bardzo groźna.

Continue reading “Znaczenie regularnych wizyt u mechanika dla sprawności pojazdu, jak znaleźć dobrego mechanika.” »

Napełnianie klimatyzacji, oczyszczanie klimatyzacji

Kiedyś żeby w samochodzie zrobiło się zimniej otwierało się okna, a żeby było cieplej to musiała jechać maksymalna ilość osób i na dodatek dużo chuchać, wtedy robi się cieplej. Brzmi niedorzecznie, bo w obecnych czasach przy pomocy jednego przycisku w aucie robi się cieplej lub chłodniej, fotele bywają podgrzewane podobnie zresztą jak i kierownica.

Continue reading “Napełnianie klimatyzacji, oczyszczanie klimatyzacji” »

Zepsuta tylna belka w aucie? – koniecznie rób regularne przeglądy

 
Samochód to na dobrą sprawę maszyna dość wytrzymała, ponieważ możemy przemierzyć nim zazwyczaj setki tysięcy kilometrów i wykorzystywać auto przez wiele lat, póki nam się nie znudzi i nie zechcemy zmienić go na inny model. Jednakże, by faktycznie pojazd mógł służyć nam jak najdłużej warto o niego w trakcie użytkowania jak najlepiej dbać, czyli wykonywać regularne przeglądy.

Continue reading “Zepsuta tylna belka w aucie? – koniecznie rób regularne przeglądy” »