Przygotowania samochodu do zimy trzeba rozpocząć od drobiazgowego skontrolowania stanu jakości kół i ogumienia

Koło w pojeździe to fundamentalna jego część. Czy zwrócimy uwagę na okrągłą kierownicę, czy wspomnimy o przysłowiowych czterech kołach. Szczególnie istotne dla taksówkarza bywa właściwe przygotowanie na zbliżającą się porę zimową, aby, nawet gdy spadnie obfity śnieg, pojazd miał dobrą przyczepność na śliskiej nawierzchni.

Continue reading “Przygotowania samochodu do zimy trzeba rozpocząć od drobiazgowego skontrolowania stanu jakości kół i ogumienia” »

Posiadane pojazdy można tuningować, przez co zmienią się zewnętrznie oraz zyskają doskonalsze osiągi

Właściciele samochodów traktują swą własność z wielką atencją, przez co ważne jest dla nich, aby prezentowały się naprawdę wyjątkowo, jak także pracowały bez zarzutu. Przeważnie zależy im również na tym, żeby były wyjątkowe oraz oryginalne. Żeby do tego doprowadzić, można zadecydować się na działania tuningowania auta.

Continue reading “Posiadane pojazdy można tuningować, przez co zmienią się zewnętrznie oraz zyskają doskonalsze osiągi” »

Tuning aut – jakie istnieją jego rodzaje – kilka ciekawych informacji

Czasami pragniemy zmieniać własne pojazdy
Patrzymy na nasz wóz oraz przychodzimy do zdania, że coś chcielibyśmy w nim odmienić? Może nie całkiem spodobał nam się jego wizerunek, może chcemy robić coś z jego silnikiem, aby mieć szansę liczyć na znaczniejsze osiągi? Zanim rozpoczniemy coś wykonywać, to może należy najpierw spojrzeć na to jakie zmiany w ogóle są możliwe do wykonania w sytuacji naszej marki?

Continue reading “Tuning aut – jakie istnieją jego rodzaje – kilka ciekawych informacji” »

Czy wiemy jak wybrać felgę do własnego wozu?

Bezpieczeństwo jazdy zależy nie tylko od zdolności poszczególnych kierowców, ale także od tego, jak prezentuje się dany wóz, a zwłaszcza jakie posiada opony. Przez to tak istotne jest, to aby dopasować opony właściwie do aktualnej chwili roku, tak by zapewnić im jak najlepszą przyczepność.

Continue reading “Czy wiemy jak wybrać felgę do własnego wozu?” »

Napełnianie klimatyzacji, oczyszczanie klimatyzacji

Kiedyś żeby w samochodzie zrobiło się zimniej otwierało się okna, a żeby było cieplej to musiała jechać maksymalna ilość osób i na dodatek dużo chuchać, wtedy robi się cieplej. Brzmi niedorzecznie, bo w obecnych czasach przy pomocy jednego przycisku w aucie robi się cieplej lub chłodniej, fotele bywają podgrzewane podobnie zresztą jak i kierownica.

Continue reading “Napełnianie klimatyzacji, oczyszczanie klimatyzacji” »