Dlaczego pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i jak wybierać najlepszy punkt złomowania?

Współcześnie, dużo samochodów kończy swój żywot podczas złomowania. Dzieje się tak przede wszystkim ze względu na fakt, że rynek samochodów używanych cechuje się ogromnym zainteresowaniem i coraz więcej poruszających się po polskich ulicach aut miało już innych właścicieli, co oznacza oczywiście że ich żywotność jest krótsza. Samochodu nie można jednakże złomować samodzielnie.

Continue reading “Dlaczego pojazdy bezwzględnie muszą być złomowane w stacjach demontażu i jak wybierać najlepszy punkt złomowania?” »

Jak skutecznie odzyskać dług od osoby prywatnej?

Odzyskiwanie długów nie zawsze jest aktualnie bezproblemowe, szczególnie gdy mamy do czynienia z osobą prywatną, którą często o wiele trudniej jest namierzyć, jest to też bardziej czasochłonne. Jednakże istnieje kilka efektywnych metod, które pozwalają na odzyskiwanie długów od osób prywatnych, jedną z nich jest korzystanie z usług firmy windykacyjnej.

Continue reading “Jak skutecznie odzyskać dług od osoby prywatnej?” »

Ostrożny zawżdy ubezpieczony – dlaczego jest to takie ważne?

Jeżeli w trakcie urlopu zamyślasz żeglować, jeździć konno, skakać z samolotu uprawiać sport wyczynowo, nurkować z aparatem oddechowym, brać udział w polowaniach, uprawiać wspinaczkę górską, czy speleologię powinieneś poszerzyć własny turystyczny pakiet ubezpieczeń o ubezpieczenie sporty ekstremalne. W przypadku, gdy wybierasz się na eskapadę z biurem podróży, otrzymujesz z reguły podstawowy pakiet turystyczny, zwany standardowym. Złożony jest on zwykle z ubezpieczeń od konsekwencji nieszczęśliwych wypadków (NNW) a także kosztów leczenia (KL).

Continue reading “Ostrożny zawżdy ubezpieczony – dlaczego jest to takie ważne?” »

Fakturowanie MOSS zjawia się znacznie częściej

Fakturowanie MOSS powinno ułatwić sprzedaż usług
Do tej chwili sprzedaż usług poza granice własnego państwa okazywała się być dość mocno uniemożliwiona oraz łączyła się z różnymi wytycznymi, które niejednego zniechęcały do podejmowania takich starań.

Continue reading “Fakturowanie MOSS zjawia się znacznie częściej” »

Jakie zabiegi kosmetyczne są godne szczególnej uwagi? Sprawdzamy w jaki sposób wybrać odpowiednią usługę

Prawdopodobnie większość pań jest w stanie potwierdzić, że właściwy wygląd bardzo dobrze wpływa na nasze samopoczucie. Dowodem na słuszność tej teorii mogą być gabinety kosmetyczne, które oferują szeroki zakres usług dbających o właściwą kondycję ciała od stóp do głów.

Continue reading “Jakie zabiegi kosmetyczne są godne szczególnej uwagi? Sprawdzamy w jaki sposób wybrać odpowiednią usługę” »