Praca w domu – w jaki sposób da się pracować nie wychodząc z domu, projektowanie grafiki.

Bardzo często współcześnie lubiana jest praca zdalna. Nie bez znaczenia jest tu świadomość, iż taka praca daje niesamowite możliwości na zawodowy rozwój. Przyczyn tego fenomenu jest kilka. W głównej mierze chodzi o tej kwestii iż praca zdalna jest jak jakby wolnością od sztywnych norm pracy na etacie, przede wszystkim w wielkiej firmie.

Continue reading “Praca w domu – w jaki sposób da się pracować nie wychodząc z domu, projektowanie grafiki.” »

Ulotki, broszury? Poproszę

Wprowadzenie druku przez Gutenberga bez wątpienia było jednym z najbardziej istotnych wydarzeń w historii świata. Przedtem, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Zdolność skrócenia tego czasu spowodowała, iż drukarni na kontynencie europejskim nieustannie przybywało. Początkowo drukarnie wykorzystywane były przeważnie w druku książek czy dokumentów. Obecnie profil drukarni rozwinął swą działalność, a ich podstawowym produktem są głównie druki reklamowe, wizytówki czy plakaty.

Continue reading “Ulotki, broszury? Poproszę” »

Dlaczego materiały reklamowe mają tak duże znaczenie?

W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na państwowym rynku prywatne firmy zaczęły pojawiać się niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Współcześnie, konkurencja w każdej branży jest naprawdę bardzo wysoka, z tego powodu wszystkie firmy starają się zachęcać kolejnych konsumentów. Podstawową rolę gra w takiej sytuacji odpowiedni marketing. Jednym z jego priorytetowych elementów są rzecz jasna stosownie dobrane materiały reklamowe, jak plakaty, wizytówki bądź ulotki. Z jakiego powodu każda firma powinna zadbać o ich prawidłowy wydruk?

Continue reading “Dlaczego materiały reklamowe mają tak duże znaczenie?” »

Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na fantastyczną ulotkę

Otwierając restaurację, klub fitness lub zwykły butik zastanawiamy się co sprawić, aby przyciągnąć jak największą liczbę zaciekawionych. Jest kilka rozwiązań na zwrócenie uwagi zainteresowanych. Ciekawym są ulotki lub różne nadruk.

Continue reading “Sposoby na fantastyczną ulotkę, czyli co sprawić aby zyskać więcej klientów. Sposoby na fantastyczną ulotkę” »