W jakiej sytuacji i jak wynająć autobus? O jakich sprawach pamiętać podczas wynajmu? Jakiego typu kryteria są najważniejsze?

Czasem są takie sytuacje, iż warto wynająć większy środek transportu jak autobus? Jest to konieczne, kiedy organizujemy konkretne wydarzenie, jak wesele i bez tego rodzaju środka transportu całe wydarzenie się nie uda. Na co zwracać uwagę w tego typu sytuacji, co jest niezbędne?

Continue reading “W jakiej sytuacji i jak wynająć autobus? O jakich sprawach pamiętać podczas wynajmu? Jakiego typu kryteria są najważniejsze?” »

Usługi przewozowe

W zasadzie każdy rodzaj towaru, który jest sprzedawany w sklepach w jakiś sposób musi być do nich dostarczony. Przeważnie będzie się to odbywać to przy pomocy firm transportowych, które rozwożą zamawiane przez współpracujące sklepy produkty. Ale dystrybucja towarów handlowych to tylko niewielki wycinek szeroko pojętych transportowych usług. Firmy które się zajmują tą branżą funkcjonują na krajowych rynkach, ale także coraz chętniej zajmują się dystrybucją z innych krajów europejskich.

Continue reading “Usługi przewozowe” »

Z Niemcami w handlu wyborowo się rozumiemy

Nasza historia jest bardzo zawiła, mamy inne podejście do wielu spraw, związek nasz łatwy nie był i nadal nie jest, chociaż teraz jest nieco lepiej, ale nie idealnie – mówi Polak do Niemca, na to ten drugi odpowiada: ale jest przecież jedna dziedzina, w której rozumiemy się bez słów? Polak aż się zakrztusił, bo do głowy przyszły mu bardzo dwuznaczne myśli. Niemiec również się roześmiał, bo wie, że mogło to zabrzmieć zabawnie. Po chwili już jednak poważni potwierdzili, że rozumiemy się bez słów w interesach, w handlu między naszymi krajami.

Continue reading “Z Niemcami w handlu wyborowo się rozumiemy” »

W jaki sposób będzie lepiej zorganizować swój wyjazd na wakacje, samodzielnie czy z biurem podróży.

Wakacje to okres letniego odpoczynku i relaksu. Uczniowie w tym czasie nie chodzą do szkoły, a i osoby dorosłe bardzo chętnie poszukują możliwości na to, aby odetchnąć po wielu miesiącach intensywnej pracy. Dlatego też w czasie tych dwóch miesięcy większość osób planuje jakiś wakacyjny wyjazd, czy to w naszym kraju czy wyjeżdżając gdzieś za granicę.

Continue reading “W jaki sposób będzie lepiej zorganizować swój wyjazd na wakacje, samodzielnie czy z biurem podróży.” »