Produkty Apple w sprzedaży e-commerce

Apple to firma, która zdobyła szczególne miejsce wśród posiadaczy akcesoriów komputerowych. Firma jest znana właśnie z produkowanych przez nią komputerów, ale wytwarza także telefony i odtwarzacze mp3. Poza tym, jako jedna z pierwszych wprowadziła do sprzedaży urządzenia mobilne nazywane tabletami. Mało tego, Apple jest również prekursorem sprzedaży utworów muzycznych w postaci plików elektronicznych. Prowadzony przez Apple serwis iTunes jest jednym z najchętniej używanych serwisów z plikami muzycznymi na świecie. Firma posiada nawet własny sklep komputerowy – iStore, w którym można kupić wszystkie produkty Apple.

Continue reading “Produkty Apple w sprzedaży e-commerce” »

Nowoczesne smartfony – ciekawy opis funkcjonalności

Niegdyś telefon komórkowy był narzędziem wykorzystywanym w pierwszej kolejności do realizowania rozmów telefonicznych. Dla wielu ludzi było to atrakcyjne odkrycie i nie dziwi, że tak zwane komórki błyskawicznie zdobyły sobie popularność. Nie minęło wiele lat a jesteśmy świadkami, jak na naszych oczach dokonuje się postęp – obecnie telefon spełnia funkcje nie tylko pośrednika w rozmowach, ale w szczególności umożliwia komunikowanie się z otaczającym światem na przeróżne sposoby.

Continue reading “Nowoczesne smartfony – ciekawy opis funkcjonalności” »

Rynek oprogramowania mobilnego – żyła złota. Co warto wiedzieć o tym? Dlaczego to jeden z dynamiczniejszych rynków?

To widać gołym okiem – nadciąga czas dominacji sprzętów mobilnych. Odkąd w sprzedaży pojawił się smartfon, świat przeszedł przemianę. Jeszcze na początku stulecia komórka służyła tylko do kontaktowania się z ludźmi.

Continue reading “Rynek oprogramowania mobilnego – żyła złota. Co warto wiedzieć o tym? Dlaczego to jeden z dynamiczniejszych rynków?” »

Telefony i smartfony spełniające potrzeby wielu klientów jak również akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem

Telefony komórkowe są prawie nieodłącznymi akcesoriami każdego z nas. W obecnych czasach służą nie tylko do wykonywania połączeń, ale też do oglądania filmów czy też robienia zdjęć. Z każdym rokiem pojawiają się coraz nowsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki.

Continue reading “Telefony i smartfony spełniające potrzeby wielu klientów jak również akcesoria, które ochronią twój telefon przed uszkodzeniem” »