Sprawdzamy urządzenia – Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70

Co rusz dochodzą do nas nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, ale niektóre faktycznie warto przetestować, aby sprawdzić czy mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw w prosty sposób można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając nasz czas. W tym artykule pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele telefonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, sprawdzając ich największe zalety.

Continue reading “Sprawdzamy urządzenia – Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70” »

Porządnej jakości komputery marki DELL – na co podkreślić nacisk?

Aktualnie zdecydowana większość ludzi korzysta z różnorodnego typu przyrządów elektronicznych. Są to naturalnie komputery, tablety, smartfony i dużo innego rodzaju urządzeń, dzięki którym zdołamy dużo prościej organizować i realizować mnóstwo czynności.

Continue reading “Porządnej jakości komputery marki DELL – na co podkreślić nacisk?” »

Innowacyjny sposób komunikacji na odległość – telefon VoIP

Przyszło nam żyć w czasach, w których rozmowa na odległość to już nawet nie potrzeba, ale konieczność. Od 1876 roku, kiedy to Aleksander Bell wynalazł pierwszy aparat telefoniczny, upłynęło wiele czasu, a my – ludzie, poczyniliśmy znaczne postępy w pierwotnej technologii „dzwonienia”. Jedną z nowszych (i tańszych) metod jest telefonia IP jednakże korzystają z niej tylko nieliczni, a większość z nas nie wie o takiej metodzie.

Continue reading “Innowacyjny sposób komunikacji na odległość – telefon VoIP” »

Gdy bank nie może udzielić nam kredytu – odmienne metody pozyskania funduszy

Żyjemy w czasach gdzie niezwykle istotnym jest to co posiadamy. Na nieszczęście, nierzadko ludzie oceniają nas przez to co posiadamy. Liczy się godziwy pojazd, nowoczesny aparat telefoniczny albo całkiem nowe sprzęty co pewien czas. Wszystko to niestety kosztuje, a nie zawsze jesteśmy w stanie dać radę sobie z takimi wymaganiami z własnej kieszeni.

Continue reading “Gdy bank nie może udzielić nam kredytu – odmienne metody pozyskania funduszy” »

Godne uwagi rankingi sprzętów elektronicznych udostępniane w wirtualnej przestrzeni

Rankingi elektroniki wyróżniają się niemałym zainteresowaniem wśród polskich użytkowników, którzy dzięki nim podejmują decyzję o nabyciu określonego produktu. Warto regularnie zapoznawać się z tego rodzaju informacjami, aby mieć świadomość, jakie produkty są współcześnie na czasie. Na pewno każdy potencjalny użytkownik szybko odnajdzie ocenę interesującego go urządzenia, wyrabiając tym sposobem indywidualną opinię.

Continue reading “Godne uwagi rankingi sprzętów elektronicznych udostępniane w wirtualnej przestrzeni” »