Szukasz pokrowca na komórkę LG? Sprawdź, jakie są ich typy

Większość z nas należy dzisiaj do grona ludzi użytkujących smartfony. To telefony, jakie nie tylko umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych czy przesyłanie wiadomości SMS-owych. Dają także szereg innych funkcji, z jakich dobrze jest korzystać, by w pełni cieszyć się jego możliwościami i wykonywać przepiękne fotografie z podróży, szperać w sieci czy znajdować drogę do celu, do jakiego zmierzamy.

telefon
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com
By telefon nam odpowiednio służył, najkorzystniej jest zainwestować w porządne etui. LG G3 lub inny smartfon równie go potrzebują, dlatego nie odkładaj zakupu oraz zdecyduj się na jeden z charakteryzowanych niżej rodzajów pokrowców. Pierwszy rodzaj pokrowca to pokrowce plastikowe. Są nad wyraz powszechne przez swoją niedużą cenę, jednak nie zabezpieczają dostatecznie naszego urządzenia. Dlaczego? Przede wszystkim z tej racji, że już przy pierwszym upadku z wysokości, w tym ze stołu, mogą pęknąć i np. zarysować bok naszego telefonu.

Jeśli potrzebne Ci inne tego typu wiadomości na omawiany tu wątek, to bez wątpliwości przyda Ci się to bogate wiarygodne źródło.

Pokrowce plastikowe są niedrogie, ale korzystniej jest pomyśleć nad innym etui, choćby z poliwęglanu – [0]=37&device_model[0]=206. To również sztuczne tworzywo, lecz w odróżnieniu od plastiku poliwęglan lity – w serwisie->-> szczegóły w podanym źródle – jest niezrównanie trwały i świetnie ochrania nawet w przypadku uderzenia komórki o twardą powierzchnię. Jeśli zależy ci na gustownym zabezpieczeniu smartfona, możesz wybrać pokrowiec skórzany. Wygląda naprawdę elegancko, a do tego nie niszczy się szybko. Niestety przede wszystkim zabezpiecza wyłącznie przed zadrapaniami. Jeśli komórka wypadnie nam z rąk, takie etui może nie być dostateczną ochroną. Dla osób doceniających najwyższą jakość przeznaczone są pokrowce z włókna węglowego. Nie da się ukryć, że są kosztowne, lecz za dobrą jakość dobrze jest zapłacić odrobinę więcej. Szczególnie, iż znakomicie ochraniają przed wszelkimi uszkodzeniami, zatem będziesz mieć pewność, iż twój nowo kupiony sprzęt jest w pełni bezpieczny i nic mu nie zagraża.

etui na telefon
Autor: Etuo
Źródło: http://www.etuo.pl
Czym jeszcze kierować się kupując etui? LG G2 mini, Samsung czy Nokia to przykładowe typy i marki smartfonów, zatem podaj w sklepie dokładną nazwę swojego telefonu, by nie okazało się, że wybrałeś niewłaściwy pokrowiec. Zawsze możliwa jest wymiana zakupionych produktów, lecz lepiej jest oszczędzić sobie zachodu oraz z miejsca wybrać etui, jakie będzie dopasowane do naszego telefonu – .