Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony www – przeczytaj, jak to zrobić błyskawicznie i prosto

Dziś, bez dwóch zdań, każda firma musi posiadać własną stronę internetową. Żyjemy w świecie internetowego społeczeństwa, rozwiniętych technologii i nie branie pod uwagę powyższego faktu jest ogromnym błędem. Bardziej świadome przedsiębiorstwa biorą na etat wykwalifikowanych pracowników od marketingu internetowego. Ty jeszcze tego nie uczyniłeś? Zastanów się nad tym.

Continue reading “Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony www – przeczytaj, jak to zrobić błyskawicznie i prosto” »

Wiadomości w temacie praw autorskich wielokrotnie są niezbędne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym

Rozpoczynając rozważania na temat praw autorskich, najpierw trzeba postawić sobie pytanie, co to są prawa autorskie? Z pojęciem tym stykamy się niejednokrotnie, nie zawsze jednak dobrze wiemy, co ono oznacza. Po pierwsze, koniecznym jest mieć na uwadze iż jest to określenie prawnicze, jak zawsze zatem w takim przypadku należy go pojmować nieco specyficznie, czyli zgodnie z rozumieniem prawa. Znaczą one zatem całość praw, które są należne autorowi danego utworu.

Continue reading “Wiadomości w temacie praw autorskich wielokrotnie są niezbędne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym” »

Skuteczne rozpowszechnianie adresu firmy poprzez dobór odpowiedniej domeny

Warto zdawać sobie sprawę, że domena firmy jest jej swego rodzaju wizytówką, która sprawia, że konsument może w prosty i skuteczny sposób dotrzeć do cech szczególnych dotyczących danej firmy. Domena internetowa to nazwa, która jest niezwykle ważnym elementem adresu danej strony.

Continue reading “Skuteczne rozpowszechnianie adresu firmy poprzez dobór odpowiedniej domeny” »

Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem

Klient powinien mieć kontakt z firmą

Jeśli chcemy mieć świadomość, że będziemy mieli dobry kontakt z klientem, to musimy robić wszystko, by bez najmniejszych przeszkód mógł się on z nami porozumiewać oraz zobaczyć co mu chcemy zaoferować. Dlatego właśnie powinniśmy rozmyślać, w jaki sposób zapewnić sobie perfekcyjny kontakt z klientem i jak najlepiej prezentować mu własną ofertę.

Continue reading “Sklepy internetowe cieszą się sporym powodzeniem” »