Tanie domeny zachęcają do założenia portali internetowych

Każdy powinien posiadać stronę w sieci. Teraz mówi się, że kiedy kogoś nie ma w internecie, to tak jakby nie było go w ogóle, a określenie to dotyczy głównie przedsiębiorstw, które nie zamieszczają tam własnych ofert oraz nie próbują się w ten sposób wybić wśród konkurencji.

Continue reading “Tanie domeny zachęcają do założenia portali internetowych” »

W jaki sposób przygotować porządną witrynę www?

Co prawda samych stron internetowych jest wiele: jednakże zdecydowana większość nie jest porządnie przygotowana. Nie ma katastrofy jeśli przynajmniej rzeczywistość jest taka, że taka strona oferuje internautom znakomitą jakość materiałów. Jednak wszyscy świetnie się orientujemy, iż są strony beznadziejne pod dosłownie wszystkimi względami. No co jak co, ale nigdy nie możemy puszczać do Sieci byle czego.

Continue reading “W jaki sposób przygotować porządną witrynę www?” »

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na swoją zmianę od rana do wieczora i oczekiwanie na ostatnią godzinę i rozwiązanie z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje własną firmę także po pracy, zwłaszcza, jeśli będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Continue reading “Kilka informacji o obowiązkach pracownika” »