Stojaki banerowe

Form promocji w obecnych czasach posiadamy sporo. Na początek możemy możemy zdecydować się na pokazanie towaru czy usług w sieci, ponieważ od wielu lat to najszybsza droga do pokazania swoich możliwości. Może to być np. własna strona www.

Kolorowe reklamy
Autor: Helen Alfvegren
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak mimo że obecnie internet jest jednym z narzędzi promocji – ulotki, banery i folie magnetyczne, to cały czas bardzo popularny i ponadczasowy sposób na wypromowanie na rynku własnej działalności.

Jeśli mamy zamiar ulokować baner reklamowy w miejscu, gdzie nie jest możliwe przytwierdzenie go do ściany, ani rozpięcie w powietrzu, powinniśmy pomyśleć o banerach stojących.

Ciekawią Cię tego typu artykuły? Masz chęć na to, żeby przeglądnąć kolejne? Zatem kliknij, aby zobaczyć źródło informacji. Kontynuację odnajdziesz w podanym linku.

To od dłuższego czasu cieszące się wielką popularnością formy reklamy. Najlżejsze i proste w instalacji są X-banery i L-banery. Ich nowoczesne, smukłe kształty pozwalają na pionową ekspozycję banera, dają się łatwo przenosić oraz umożliwiają łatwą zmianę reklamy. Z tego powodu wykorzystywane są w przypadku firm często uczestniczących w konferencjach, promocjach oraz organizujących szkolenia.

Czy interesują Cię zbliżone wątki? Jeśli tak, to jeszcze więcej takiego typu opisów opracowano na naszej nowej stronie. Zachęcamy!

Poszczególne rozwiązania różnią się sposobem zamocowania grafiki.

Wisząca reklama zewnętrzna
Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

X-baner charakteryzuje się treścią rozpiętą na stelażu typu „pajączek”, zaś l-baner dwoma listwami przytrzymującymi grafikę (mając maszt w kształcie litery L).

Systemy wystawiennicze wyróżniają się niezwykłą skutecznością. Najczęstszą z wymienianych zalet jest bezproblemowa mobilność – niezwykle potrzebna przy transportowaniu tychże obiektów, wszechstronność i niezawodność. Banery w przeciwieństwie do innych tego typu produktów można demontować i przenosić w niewielkiej torbie transportowej. Dlatego jeżeli mamy zamiar zareklamować swoją działalność, taka oferta jest dla nas najlepsza. Dodatkowo, jest to reklama która nie narazi nas na duże koszty, a jednocześnie docelowa.

Nietuzinkowa i przykuwająca wzrok grafika, daje możliwość skutecznego promowania produktów bez konieczności angażowania pokaźnych sum. Bywa, że nie zawsze jesteśmy świadomi, jak przy pomocy niewielkich nakładów finansowych jesteśmy w stanie poprawić sytuację finansową naszej firmy. Jeśli więc firma będzie zajmowała się handlem, produkcją, gdy mamy zamiar wypromować swój produkt – ta forma reklamy sprawdzi się znakomicie.