Rejestracja płacących podatki opodatkowania VAT

Rejestracja podatników podatku VAT jest bardzo ważna, gdyż jej brak pozbawia podatnika prawa do potrącania podatku naliczonego. Jak bowiem wypływa z art. 88 ust. 4 ustawy o VAT, upusty kwoty, albo zwrotu różnicy podatku należnego nie wykorzystuje się do płacących podatki, jacy nie są zapisani jako podatnicy VAT czynni.

Continue reading “Rejestracja płacących podatki opodatkowania VAT” »

Kierujesz swoją firmą? Powinieneś zainwestować w kursy dla swoich pracowników

Wielu ludzi marzy o swojej działalności, ale nie każdy jest zorientowany, jak dużo zadań będzie wtedy na nich spoczywać. Potrzebne jest nie wyłącznie sprawne zarządzanie aktualnymi działaniami, lecz także pamiętanie o zobowiązaniach finansowych, kontrolowanie wszelkich umów i inwestowanie w działalność, by bezustannie uzyskiwać nowych klientów oraz mieć uznanie na rynku. Jednym z koniecznych zadań każdego pracodawcy jest również planowanie warsztatów dla swoich podwładnych.

Continue reading “Kierujesz swoją firmą? Powinieneś zainwestować w kursy dla swoich pracowników” »

Pomyślne umowy, jakie można zawrzeć z biurem nieruchomości.

Coraz więcej osób, jakie mają działki pod zabudowę na sprzedaż jest zdecydowanych na to, aby korzystać z usług profesjonalnego biura nieruchomości. W tym miejscu albowiem można podpisać sprzyjające umowy dzięki którym pozyska się pieniądze, jak i znacznie szybciej wyszuka się zainteresowanych kupnem na te nieruchomości, których będzie się posiadaczem.

Continue reading “Pomyślne umowy, jakie można zawrzeć z biurem nieruchomości.” »

Jak zaplanować własną karierę?

Każdy z nas zaczynając pracę w jakiejkolwiek firmie myśli o osiągnięciu sukcesu. Wszystko może być sukcesem, zaczynając od małych rzeczy aż po ogromne dokonania, kariera to kwestia subiektywna. Warto zastanowić się w jaki sposób ją uplanować. Na początku musimy wiedzieć do jakiego celu dążymy. Na przykład, jeżeli naszym marzeniem jest zostanie dobrym zbywcą musimy znaleźć odpowiednie dla naszej specjalizacji szkolenia sprzedażowe.

Continue reading “Jak zaplanować własną karierę?” »

Jeśli ostatnio stałeś się świeżo upieczonym, młodym kierowcą, lub ulokowałeś oszczędności w całkiem nowy model i markę – należy nabyć podstawową wiedzę w dziedzinie motoryzacji i znać swoje prawa oraz udogodnienia

System motoryzacji w Naszym kraju cieszy się sporym sukcesem. Każdy, przeciętny obywatel Polski śni o ubóstwianym modelu samochodu, a równocześnie sprawnym sposobie do przemieszczania się.

Continue reading “Jeśli ostatnio stałeś się świeżo upieczonym, młodym kierowcą, lub ulokowałeś oszczędności w całkiem nowy model i markę – należy nabyć podstawową wiedzę w dziedzinie motoryzacji i znać swoje prawa oraz udogodnienia” »