Już w tym momencie sprawdź czym jest środek trwały, jakie składki ZUS powinien płacić przedsiębiorca oraz jak najszybciej wznowić działalność

każdy z nas człowiek biznesu musi mieć chociażby elementarną wiedzę w zakresie prawa. Jest to ważkie, albowiem aktualnie każdy pragnie wykorzystać niewiedzę innej osoby, by się wzbogacić. Na rynku bez ustanku panuje duża konkurencja, zatem każdy pragnie zdobyć nowiutkich kontrahentów.

Continue reading “Już w tym momencie sprawdź czym jest środek trwały, jakie składki ZUS powinien płacić przedsiębiorca oraz jak najszybciej wznowić działalność” »

Jak podnieść wielkość sprzedaży swych produktów?

W wielu firmach handlowych wykorzystuje się najróżniejsze akcje, jakie mają na celu zwiększenie sprzedaży, jednak ich efektywność nie każdorazowo jest zadowalająca. Wynika to z szeregu czynników. Nie każdorazowo kłopotem jest sama metoda, ale podejście do niej handlowców lub sytuacja panująca na rynku. Głównie z tego względu winniśmy wykorzystywać kilka różnych metod pobudzania sprzedaży, bo dzięki temu nasza szanse na odniesienie niemałego sukcesu będą o wiele wyższe. Jakie działania zapewniają najlepszą efektywność?

Continue reading “Jak podnieść wielkość sprzedaży swych produktów?” »

Jakimi sposobami zmniejszyć płacone rachunki za energię gazową czyli zalety i wady zmiany dostarczyciela gazu.

Jednym z trzech podstawowych mediów, które są podłączane do większości mieszkań oraz domów, jest gaz. Wprawdzie spora część domowych gospodarstw zaczyna z niego rezygnować, ograniczając się do prądu oraz wody, ale w dalszym ciągu większość rodzin korzysta z niego. Do niedawna jeszcze wszyscy korzystający z tego medium musieli przyjąć zasady, jakie ustaliło PGNiG, jednak od pewnego czasu klienci mają możliwość związania się ze swoim dostawcą.

Continue reading “Jakimi sposobami zmniejszyć płacone rachunki za energię gazową czyli zalety i wady zmiany dostarczyciela gazu.” »

Zdobycie i utrzymanie klienta staje się o wiele łatwiejszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych

Zdobycie usługobiorcy proste nie jest, ale o wiele bardziej wymagającym zadaniem staje się przekonanie go o tym, aby nie rezygnował z oferowanych usług bądź sprzedawanego towaru. Najbardziej niepożądaną sytuacją jest zrażenie do siebie kupujących, co zresztą wbrew pozorom nie jest rzeczą nazbyt skomplikowaną. Wystarczy, że asystent działu sprzedaży ma gorszy dzień i zwróci się do strojnisi w mało kulturalny sposób i nieszczęście gotowe.

Continue reading “Zdobycie i utrzymanie klienta staje się o wiele łatwiejszym zadaniem, jeśli tylko posiadacz sklepu zdecyduje się na wykonanie badań marketingowych” »