Zakładając swoją firmę i czeka nas przeprawa

Kiedy myślimy o tym, żeby mieć swoją firmę pojawiają się różne wątpliwości. Każdy wie jak to dzieje się z polską biurokracją. Czeka nas więcej chodzenia po urzędach i stresowania się niż to wszystko warte. Bo suma summarum nie ma żadnej gwarancji, że przedsiębiorstwo przetrwa więcej niż rok czy dwa i że później nie będziemy zadłużeni.

Continue reading “Zakładając swoją firmę i czeka nas przeprawa” »

Audyt finansowy – co to jest?

Jeśli spostrzegłeś, że w twoim przedsiębiorstwie coś nieprawidłowego dzieje się z kondycją finansową, to nie czekaj i opłać fachowców, którzy zrobią wewnątrz profesjonalny audyt finansowy. Jest to dokładnie zweryfikowanie finansów firmy przez kadrę wykwalifikowanych audytorów. Będą poszukiwać oni wszelkich uchybień i nieprawidłowych operacji, które przeprowadzali twoi pracownicy.

Continue reading “Audyt finansowy – co to jest?” »

Duża dostępność informacji dla pracujących

Na stronach internetowych przygotowanych specjalnie dla pracodawców oraz pracowników możemy trafić na doskonale podzielone na kategorie teksty. Dzięki nim trafimy na niezbędne dla nas informacje w bardzo krótkim czasie. Ciągłe uzupełnianie danych, których szukają internauci, to funkcja specjalistów. W szczególności w temacie takim jak sprawozdania finansowe spółek uzupełniane są one w sposób systematyczny.

Continue reading “Duża dostępność informacji dla pracujących” »