Sprawdzamy urządzenia – Samsung Galaxy Xcover 2 i LG L70

Co rusz dochodzą do nas nowinki ze świata techniki. Nie wszystkie są nam niezbędne, ale niektóre faktycznie warto przetestować, aby sprawdzić czy mogą ułatwić nam codzienne funkcjonowanie i sprawić, iż załatwianie niektórych spraw w prosty sposób można będzie przenieść ze świata realnego do wirtualnego, oszczędzając nasz czas. W tym artykule pod lupę weźmiemy dwa najnowsze modele telefonów : Samsung Galaxy Xcover 2 oraz LG L70, sprawdzając ich największe zalety.

Samsung Galaxy Xcover 2 – jest to smartphon nowej generacji, którego maksymalny czas działania wynosi aż 570 godzin. Oznacza to, iż bez przerwy może działać przez niemal 24 dni. Samsung Galaxy Xcover 2 test to nie jedynie dane, ale rzeczywiste możliwości… a tych nie brakuje.

Ekscytuje Cię opisywana kwestia? Jeśli tak, to ponadto zobacz link na witrynie (https://www.logintrade.pl/), która też przedstawia takiego typu materiały. To z pewnością da Ci do myślenia.

System Android, ekran dotykowy, możliwość włożenia karty SD to zaledwie niewielka ich część. Wielką zaletą jest możliwość transmisji danych na kilka sposobów, od WiFi, Bluetooth, HotSpot, przez HSPA, HSUPA i WAP, aż do USB i GPS.

Ten telefon sprawdzi się znakomicie w pracy biurowej, gdyż prócz standardowych funkcji, jak połączenia oczekujące i przekierowanie połączeń, ma również protokoły e-mail oraz słownik XT 9. Samsung Galaxy Xcover 2 test (zobacz również testy kompetencji) jest dowodem, że jest to urządzenie najnowszej generacji, dzięki któremu możemy prowadzić wideorozmowy, posłuchać radia, a nawet oglądać filmy. Podręczny przelicznik walut, pomocny organizer, zegarek i stoper docenią wszyscy, którzy potrzebują szybkiej odpowiedzi na nurtujące pytania, w krótkim czasie.

telefony LG
Autor: LG
Źródło: LG

LG L70 – nowoczesny telefon dotykowy, z wbudowanymi wieloma funkcjami, które znacznie ułatwiają prace, ale również zapewniają rozrywkę różnego rodzaju. LG L70 test udowadnia, iż model posiada dobry aparat 5 Mpx, a także rozdzielczość 2592×1944 px, co z pewnością docenią sympatycy robienia zdjęć telefonem. LG L70 pozwala nagrywać filmy w formacie MPEG 4. To dobry sprzęt dla wszystkich – tych lubiących długie podróże, jak też długie lubiących długo rozmawiać. Wbudowany system głośnomówiący pozwala wygodnie prowadzić rozmowy, nawet w czasie jazdy autem, dbając tym samym o Twoje bezpieczeństwo.

Przydatne funkcje biurowe, takie jak kalendarz, organizer i zegar, uproszczają planowanie dnia i oszczędzają czas, gdyż wszystko co jest nam potrzebne, mamy zawsze przy sobie. Pomocniczy słownik T9 pozwala na intuicyjne i szybkie pisanie, a przekierowanie połączeń pozwala na spokojne prowadzenie np. negocjacji biznesowych, bez obawy o ich zakłócanie niechcianym telefonem. LG L70 test udowadnia, że ten telefon to nie tylko klasa sama w sobie, ale także wygoda, na którą możemy sobie pozwolić.