Słów parę o gadżetach przeznaczonych dla osób wykonujących zawód detektywa – sprawdź na ten temat nieco więcej

Każdy kto marzy o zostaniu detektywem jest w stanie teraz bez żadnego kłopotu zaopatrzyć się wgadżety konieczne do wykonywania tegokonkretnego zadania. Jakie akcesoria mogą się przydać?

Sklep detektywistyczny to miejsce, gdzie warto zaopatrzyć się w konieczne gadżety szpiegowskie. Pośród asortymentu oferowanego przez sklep detektywistyczny wyszukamy oczywiście długopis z kamerą. Długopis z kamerą to akcesoria, z którego są w stanie skorzystać zarówno osoby prowadzące profesjonalne zadania detektywistyczne, jak też ludzie, którzy dopiero zaczynają swoją działalność Swoim wyglądem długopis z kamerą przypomina tradycyjny, elegancki długopis. Różni się od niego jednak ukrytą malutką kamerą HD. Delikatnie umiejscowiona kamera to jeden z plusów tego długopisu. Wyposażony w akumulator jest w stanie zarejestrować aż 60 minut odpowiedniej jakości nagrań. Interfejs USB jest w stanie zgrać uzyskany materiał na dysk komputera i odtworzyć go na komputerze. Długopis jest zaprojektowany tak, aby można było nim pisać. Korzystając z niego z pewnością więc nie wzbudzimy niczyich podejrzeń.
detektyw
Autor: Tom Bennett
Źródło: http://www.flickr.com

Pośród przedmiotówprezentowanych przez sklep detektywistyczny wyszukać możemy także zegarek szpiegowski. Dostępne zegarek szpiegowski to urządzenie wykorzystywane naprawdę w dużym wymiarze ze względu na wbudowaną wśrodku miniaturową kamerę. Kamera ma tak malutkie rozmiary, że osoba, którą chcemy udokumentować nie ma najmniejszej możliwości, aby połapać się, że nasz zegarek to coś więcej niż znany dobrze zegarek. Kamera zasilana jest wyjątkowo wspaniałej jakości baterią, dzięki czemu można uzyskać aż godzinę wysokiej jakości nagrań (sprawdź ofertę kamREC).

Dodatkowo posiada funkcję Low Light. Dzięki temu można pracować również w mało sprzyjających warunkach oświetleniowych nie tracąc przy tym wspaniałej jakości obrazu (poznaj kamREC). Zegarek może zostać wykorzystany nie tylko do nagrywania filmów, ale również dozrealizowania znakomitej jakości zdjęć. 4 GB pamięci pozwala nie tylko na nagranie godzinnego filmu, ale również na zrobienie kilkuset zdjęć. Do zegarka załączony został kabel USB, dzięki temu uzyskany materiał może zostać zgrany na dysk komputera. Elegancki wygląd, odporne na zarysowania szkło – to kolejne atuty zegarka.