Skuteczne uzupełnienia na podstawie cyrkonu

Uzupełnienia na podstawie cyrkonu mają własności estetyczne klasycznej porcelany, a poprzez świetne własności mechaniczne przezwyciężają jej ograniczenia tyczące się wskazań klinicznych.

Ten gatunek materiału może zostać sporządzany w automatycznym procesie który umożliwia otrzymanie precyzyjnie monitorowanej, powtarzalnie dużej próby, dokładności jak też perfekcyjnej uniwersalności tak w zakresie wskazań, jak i w sensie materiału.

Zaintrygowało Cię to zdanie? Jeżeli tak, to z radością chcemy Cię zawiadomić, że kolejny najnowszy artykuł oczekuje na Ciebie na dalszej stronie – czytaj z przyjemnością.

Taki dokładnie jest Cyrkon. Szczelny, estetyczny, trwały, biozgodny oraz bezproblemowy w użyciu.

u dentysty
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalna przezierność dostępna w 16-stu zabarwieniach podbudowy a także rozliczna gama podstawowych i specjalnych barw porcelany do licowania Cyrkonu zapewniają wierne odtworzenie efektów zachodzących w przyrodzonym uzębieniu pacjenta. Trwałość uzupełnień w jamie ustnej jest wynikiem kilku składników, pośród jakich wypada wyszczególnić krótko jak też długo czasową wytrzymałość materiału na następujące w jamie ustnej naprężenia czynnościowe.

Nadzwyczaj wysoka wytrzymałość uzupełnień jest efektem użycia odpowiedniej, wysoko oczyszczonej cyrkonii, którą frezuje się w stanie początkowego wypalenia. Wskutek tego Cyrkon przeznacza się do realizowania obszernych prac, zarówno w przednim jak i bocznym odcinku uzębienia.

Cyrkon charakteryzuje duży poziom kompatybilności biologicznej. Przewodzi on ciepło w stopniu o wiele mniejszym aniżeli klasyczne (zobacz kinkiety klasyczne) uzupełnienia porcelanowo-metalowe, a odkładanie płytki nazębnej mamy porównywalne z zębami naturalnymi. Zastosowana cyrkonia nie wywołuje alergii, nie emituje toksycznych substancji. Dodatkowo, inaczej aniżeli klasyczne uzupełnienia stomatologiczne, Cyrkon nie wpływa na jakość obrazu pozyskanego przy użyciu nowoczesnych sposobów obrazowania, na przykład rezonansu magnetycznego. Korony jak też mosty cyrkonowe możemy zastosować we każdych warunkach anatomicznych. Ostatecznie są one licowane porcelaną, co perfekcyjnie odwzorowuje przyrodzone zęby, dzięki czemu uzyskujemy perfekcyjne walory estetyczne.

Jak możemy znaleźć odpowiedniego profesjonalistę stomatologa z Aurident jaki realizuje takie uzupełnienia we Wrocławiu? Wystarczy w wyszukiwarkę internetową wpisać hasło: korony cyrkonowe we Wrocławiu, ewentualnie frazę: stomatolog Wrocław a otrzymamy bez liku wyników.