Zmiany w serwerowni

Na stworzenie strony internetowej i na usługi informatyczne składa się wiele czynników i wielu pracowników. Ważni są programiści, którzy tworzą strony internetowe w języku programowania, graficy, kształtujący jej wygląd, po administratorów sieci. założenie strony internetowej to pierwszy etap współpracy, jednak dłuższe uzgodnienia także są możliwe.

Continue reading “Zmiany w serwerowni” »

Brak porządnej ustawy o sprzedaży alkoholu poprzez Net jest problematyczny zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów

Sprzedaż artykułów alkoholowych poprzez Net to kwestia mocno dyskusyjna. W naszym kraju tak naprawdę nie obowiązuje wyraźny zakaz tego rodzaju działań, jednakże sędziowie wyznają zasadę, iż jest to działanie nielegalne. Nieobecność porządnej ustawy uniemożliwia regulację tej kwestii.

Continue reading “Brak porządnej ustawy o sprzedaży alkoholu poprzez Net jest problematyczny zarówno dla przedsiębiorców jak i dla klientów” »

Co trzeba wiedzieć o stalowych profilach?

Ostatnio bardzo powszechne stały się budowle z płyt gipsowo-kartonowych. Jest to niedroga i prosta metoda budowania ścian w budynkach czy obniżania stropu. Takie tworzywa można małym kosztem kształtować w dowolny sposób, bez użycia specjalistycznych przyrządów, przycinając je do wymaganych rozmiarów i form.

Continue reading “Co trzeba wiedzieć o stalowych profilach?” »

Jak technologia odmieniła nasze życie? Jakie zmiany szczególnie stały się widoczne?

Ciężko aktualnie wyobrazić sobie rzeczywistość bez posługiwania się nowatorską technologią. W jakim miejscu byśmy byli bez bezproblemowej komunikacji, dostępu do sieci, gwarantowanych coraz bardziej aplikacji? Faktycznie świat by się przez to nie skończył, ale utracilibyśmy mnóstwo możliwości. Pomyślmy sobie jaki stałby się świat?
Continue reading “Jak technologia odmieniła nasze życie? Jakie zmiany szczególnie stały się widoczne?” »