Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony www – przeczytaj, jak to zrobić błyskawicznie i prosto

Dziś, bez dwóch zdań, każda firma musi posiadać własną stronę internetową. Żyjemy w świecie internetowego społeczeństwa, rozwiniętych technologii i nie branie pod uwagę powyższego faktu jest ogromnym błędem. Bardziej świadome przedsiębiorstwa biorą na etat wykwalifikowanych pracowników od marketingu internetowego. Ty jeszcze tego nie uczyniłeś? Zastanów się nad tym.

Continue reading “Założyłeś firmę, lecz do dnia dzisiejszego nie założyłeś strony www – przeczytaj, jak to zrobić błyskawicznie i prosto” »

Dlaczego warto inwestować w dobre serwery firmowe

Wydajne i sprawne serwery to dziś baza prężnej firmy. W lokalnych sieciach komputerowych dużych przedsiębiorstw, jak również w małych firmach należy koniecznie zadbać, aby pakiety danych wysłane z jakiegoś punktu A przedostały się jak najszybciej do punktu B. Współczesne aplikacje biznesowe (takie jak choćby handel elektroniczny, witryny WWW oraz całe wachlarze odrębnych usług świadczonych przez sieć internet, intranet i ekstranet) wszystkie wykorzystują zasoby znajdujące się w sieci.

Continue reading “Dlaczego warto inwestować w dobre serwery firmowe” »

Tworzenie data center w charakterze skutecznej ochrony systemu komputerowego firmy

W obecnych czasach ciężko wyobrazić sobie działanie jakiejkolwiek firmy bez dostępu do sieci, nie zdumiewa zatem, że wszystkie prace powiązane z projektowaniem, tworzeniem witryn internetowych i ich działaniem są popularne.

Continue reading “Tworzenie data center w charakterze skutecznej ochrony systemu komputerowego firmy” »