Sala na szkolenia w Krakowie, motel Wyspiański

Gród podwawelski to nie jedynie miasto świetnych zabytków i interesujące punkty, które należałoby ujrzeć, to też doskonałe miejsce na narady. Hotel Wyspiański jest położony w środku grodu. Proponuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, lecz także dobrze urządzone zaplecze konferencyjne.

link do serwisu
Autor: Betsy Weber
Źródło: http://www.flickr.com
Oferuje całościowe usługi i potencjały organizowania kursów, konferencji i spotkań biznesowych, bez konieczności wychodzenia z hotelu. Hotel Wyspiański oferuje swoim konsumentom całkowitą obsługę, jeśli chodzi o organizacje sympozjów. Organizator przedsięwzięcia nie musi się przejmować o dobre nagłośnienia, bądź ekwipunek sal. Fachowy personel, również doskonała aura gwarantują warunki o których marzy niejeden organizator.

public relations konferencja
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com

Sala szkoleniowa Kraków pozostała wyposażona w trwały system dla kadr – (miesięczna ewidencja czasu pracy) nagłośnienia, a również w zabudowany pod sufitem rzutnik przezroczy multimedialny z wejściem HDMI, także elektrycznie obniżony ekran. Proponowane pracownie konferencyjne posiadają bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, całkowite oprzyrządowanie i zaplecze techniczne. Całkowite wyposażenie auli szkoleniowych spełnia międzynarodowe normy. Dla przyjezdnych gości bardzo ważne jest, ażeby wykłady odbywały się w miejscu, w jakim posiadają zarezerwowane lokale. Nie muszą się martwić o to, aby na czas dotrzeć w dobre miejsce.

Jeżeli chcesz zgłębić nasz punkt widzenia, to zachęcamy Cię do przeczytania opisu, który znajduje się pod zamieszczonym linkiem. Tam każdego dnia jest bieżąca treść (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php).

Sala szkoleniowa Kraków posiada klimatyzację, co dzisiaj powinno być standardem.

Znaczne korytarze pozwalają na luźne transportowanie, prezentację artykułów, wyłożenie artykułów informacyjnych, lub nawet catering. Ze względu na znakomite usytuowanie, miejsce pobytu w hotelu Wyspiański jest w stanie umożliwić skorzystanie z uroków miasta i być w środku wielu interesujących zdarzeń. Bez względu na cel podróży, jednostki jakie choć raz zagościły w Krakowie, na długo pozostają pod wrażeniem tego miasta. Zachwycające są nie jedynie propozycje hoteli konferencyjnych, ale gród przekazuje również zaskakująco wiele różnorodnych imprez kulturalnych. Gospodarze owego miejsca absolutnie wiedzą jak spełnić wymagania zwiedzających i ażeby podróżnicy przyjemnie rozpamiętywali własny pobyt i entuzjastycznie tutaj wracali.