O czym powinien pamiętać idealny pracodawca

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Nie narzekasz na zarobki, możesz liczyć na terminowo opłacany ZUS oraz dobrą opiekę medyczną. Szef wie, że pragniesz być także rodzicem, toteż bez problemu łączysz pracę z życiem rodzinnym. Niemożliwe?

Continue reading “O czym powinien pamiętać idealny pracodawca” »

Bogaty zakres terapii psychologicznej, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?

Psycholog to zawód uniwersalny, z pogranicza wielu innych zawodów: psychiatry, psychoterapeuty czy coacha. Od zajęć (nauczyciel w szkole) przez mentoring po kompetencje psychiatry – wszędzie tam przedmiotem rozmowy i „hartowania” jest nasza psychika. Mając problem w wybranej przestrzeni życiowej wybierzemy psychologa specjalizującego się w wybranej „działce”.

Continue reading “Bogaty zakres terapii psychologicznej, czyli do kogo zwrócić się ze swoim problemem?” »

Plik video można przekonwertować dzięki profesjonalnym aplikacjom

Technologia aktualnie funkcjonująca na różnorodnych płaszczyznach, staje się niezwykle wymagająca dla amatorów, którzy w różnych sprawach zwyczajnie potrzebują wsparcia. Kamery, aparaty, jak także telefony komórkowe, posiadają obecnie sporo opcji, dzięki którym jest możliwość wykonywać zdjęcia, filmy, lub też komunikować się z innymi z funkcją pokazywania obrazu.

Continue reading “Plik video można przekonwertować dzięki profesjonalnym aplikacjom” »

Chcesz dobrze przewodzić zespołem? Bierz udział w kształceniach a także aktywnie zwiększaj własną wiedzę

Na obecną chwilę zdecydowana większość osób nastawiona jest na rozwój osobisty oraz doskonalenie konkretnych umiejętności. Styl pracy znacząco zmienił się na przestrzeni lat i współcześnie coraz częściej poszukuje się ludzi z umiejętnościami miękkimi, które pozwolą im szybko zaklimatyzować się w nowym środowisku i opanować obowiązki, jakie na nie spadają.

Continue reading “Chcesz dobrze przewodzić zespołem? Bierz udział w kształceniach a także aktywnie zwiększaj własną wiedzę” »

Likwidacja dokumentów biurowych i szeroki zakres usług usprawniających działanie firmy

Bez wątpienia dzisiejszy świat można nazwać światem informacji. Progres cywilizacji spowodował, że osiągnęliśmy jako gatunek niespotykany nigdy przedtem poziom rozwoju. W nie tak odległych czasach zasób wiedzy, którym zarządzał przeciętny członek społeczeństwa był kilkadziesiąt razy skromniejszy. Od czego się zaczęło?

Continue reading “Likwidacja dokumentów biurowych i szeroki zakres usług usprawniających działanie firmy” »