O czym powinien pamiętać idealny pracodawca

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Nie narzekasz na zarobki, możesz liczyć na terminowo opłacany ZUS oraz dobrą opiekę medyczną. Szef wie, że pragniesz być także rodzicem, toteż bez problemu łączysz pracę z życiem rodzinnym. Niemożliwe?

Continue reading “O czym powinien pamiętać idealny pracodawca” »

Czym jest audyt osobowy, a także jakie bywa jego wykorzystanie?

Audyt personalny to niesłychanie dobra i sprawdzona metoda, jaka pozwala dokonać oceny kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny zdoła być przeprowadzany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak również do większych grup.

Continue reading “Czym jest audyt osobowy, a także jakie bywa jego wykorzystanie?” »

Rola szkoleń dla pracowników i firm w których pracują, zalety gier symulacyjnych.

O tym, że pracownicze szkolenia odgrywają bardzo istotną rolę w rozwoju zatrudnionych osób wiadomo od dawna. Firmy zyskują dzięki temu znacznie lepiej działającą kadrę, sprawniej dającą sobie radę w codziennych obowiązkach i kryzysowych przypadkach. Za to pracownicy mogą się rozwijać zawodowo, co dla wielu będzie miało ogromne znaczenie, a także są świadomi tego, że są niezbędni a to co robią jest doceniane.

Continue reading “Rola szkoleń dla pracowników i firm w których pracują, zalety gier symulacyjnych.” »

Diagnoza wpływania przedsięwzięcia na otoczenie – jak wygląda?

Diagnostyka wpływania na środowisko jest jednym z zasadniczych narzędzi kierowania ochroną środowiska w procesach postępu, wpisującym się w normę ustabilizowanego rozrostu. Metoda diagnostyki wpływania na środowisko ma przekazać podejmującemu decyzję organowi administracji publicznej wiadomości, czy interferencja inwestycji w środowisko, została przewidziana w sposób optymalny i czy pożytki wypływające z jej realizacji wynagradzają straty w środowisku, które najczęściej są nierealne do uniknięcia.

Continue reading “Diagnoza wpływania przedsięwzięcia na otoczenie – jak wygląda?” »