Nie znosisz stać w długich kolejkach? Już teraz wypełnij PIT online i miej problem z głowy

Koniec kwietnia to dla wielu osób ostateczny czas dostarczenia swojego rozliczenia podatkowego. Na nieszczęście niemało ludzi zwleka z tym do ostatniej chwili, przez co w Urzędach Skarbowych wytwarzają się w owym czasie gigantyczne kolejki. Już w tej chwili należy pomyśleć jak to przeskoczyć i załatwić wszystko błyskawicznie.

Continue reading “Nie znosisz stać w długich kolejkach? Już teraz wypełnij PIT online i miej problem z głowy” »

Przygotowują zeznanie podatkowe dobrze jest skorzystać z profesjonalnej księgowości

Koniec roku to najczęściej okres największej nerwówki w niemal wszystkich przedsiębiorstwach. Jeżeli kolejny rok z rzędu masz trudności z wykonaniem księgowości w przedsiębiorstwie, zdecydowanie powinieneś zdecydować się na korzystanie z usług najlepszego księgowego.

Continue reading “Przygotowują zeznanie podatkowe dobrze jest skorzystać z profesjonalnej księgowości” »

Czy wiemy już w jaki sposób złożymy pity 2015 online?

Ponieważ przybliża się koniec roku, powinniśmy namyślić się nad tym, w jaki sposób uzupełnimy swoje pity. Czy wykonamy to samodzielnie przy użyciu odpowiednio przygotowanych programów, które udostępnione są w internecie, czy być może zlecimy to jakiejś znajomej księgowej, która zajmie się tego rodzaju kwestiami?

Continue reading “Czy wiemy już w jaki sposób złożymy pity 2015 online?” »

Cieszące się popularnością rozwiązania – rozliczenie przez sieć

W najróżniejszych kwestiach dla nas mniej znanych szczególnie dobrze jest ufać doświadczonym fachowcom, jacy ochoczo udzielają niezbędnych nam informacji. Niedługo każda pracująca u nas osoba będzie zobowiązana, by rozliczyć się za bieżący rok.

Continue reading “Cieszące się popularnością rozwiązania – rozliczenie przez sieć” »

Również ty możesz pomóc – sprawdź, w jaki sposób przekazać 1 procent swojego podatku?

Pomaganie innym to nad wyraz ważny element naszego codziennego życia. O ile nie robi nam trudności pomoc najbliższym, gdyż zawsze możemy im pomóc podczas remontowania mieszkania czy pożyczyć albo nawet dać drobną sumę, jeżeli tylko budżet nam na umożliwia, o tyle nie zawsze mamy świadomość, w jaki sposób wesprzeć inne osoby. A jest na to naprawdę prosta metoda – można oddać 1 % swojego podatku robiąc rozliczenie roczne, do którego każdy podatnik jest zobligowany. Co dokładnie należy zrobić?

Continue reading “Również ty możesz pomóc – sprawdź, w jaki sposób przekazać 1 procent swojego podatku?” »