W jaki sposób dobrze przeprowadzić rekrutację nowych pracowników, zalety korzystania z pomocy firm HR.

Sporo firm ma czasami dużo problemów ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Mimo że teoretycznie na rynku jest spora stopa bezrobocia, to jeżeli zacznie się szukać osób ze specyficznymi kwalifikacjami i kompetencjami, to niekiedy będą spore kłopoty z ich znalezieniem.

Continue reading “W jaki sposób dobrze przeprowadzić rekrutację nowych pracowników, zalety korzystania z pomocy firm HR.” »

Handel i reklama od kuchni, czyli parę rad dla właścicieli firm, którzy chcą zatrudnić przedstawiciela handlowego

Z pewnością część osób sądzi, że marketing mobilny to innymi słowy akwizycja lub pewien rodzaju handlu obwoźnego, tymczasem nic bardziej błędnego. Wspomniane określenie odnosi się do niezwykle efektywnej formy reklamy, która dobrze ukierunkowana może przynieść ogłoszeniodawcy spore zyski. Przekaz reklamowy bywa przygotowywany zarówno w formie krótkiej notki, jak i grafiki, a następnie wysyłany jako SMS lub MMS do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Continue reading “Handel i reklama od kuchni, czyli parę rad dla właścicieli firm, którzy chcą zatrudnić przedstawiciela handlowego” »

Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?

Poszukiwanie zatrudnienia nie należy do postępowań łatwych. Na pewno może wiązać się ze sporymi stresami. Jednak w rzeczywistości nie musi to być tak trudne, jeżeli zastosuje się do kilku ważnych wskazówek. Przede wszystkim należy się do tej kwestii we właściwy sposób przygotować. Z początku trzeba sobie zadać kwestię: jak napisać CV?

Continue reading “Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?” »

Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej

We współczesnych czasach znalezienie zatrudnienia nie jest łatwym zadaniem. Stawiane są coraz wyższe warunki, a otrzymywane płace nie zawsze pozwalają na godne życie, ale z przeciwnej strony życie bez posady na dłuższą metę również nie zapowiada niczego dobrego. Dlatego jeśli już od jakiegoś czasu nie możesz wyszukać niczego dla siebie, wesprze cię agencja pracy tymczasowej Warszawa.

Continue reading “Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej” »

Dla ludzi poszukujących zatrudnienia dobrym miejscem będą agencje pracy Radom oraz profesjonalna agencja rekrutacyjna

W obecnych czasach mobilność zawodowa charakteryzuje większość młodych osób wkraczających na rynek pracy. Są oni wyuczeni, mają wiele kompetencji oraz pragną zyskać cenne doświadczenie w renomowanych przedsiębiorstwach, dlatego są przygotowani na częste zmiany miejsca zatrudnienia.
Continue reading “Dla ludzi poszukujących zatrudnienia dobrym miejscem będą agencje pracy Radom oraz profesjonalna agencja rekrutacyjna” »