Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej

We współczesnych czasach znalezienie zatrudnienia nie jest łatwym zadaniem. Stawiane są coraz wyższe warunki, a otrzymywane płace nie zawsze pozwalają na godne życie, ale z przeciwnej strony życie bez posady na dłuższą metę również nie zapowiada niczego dobrego. Dlatego jeśli już od jakiegoś czasu nie możesz wyszukać niczego dla siebie, wesprze cię agencja pracy tymczasowej Warszawa.

Continue reading “Nie możesz znaleźć pracy? Skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej” »

Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?

Poszukiwanie zatrudnienia nie należy do postępowań łatwych. Na pewno może wiązać się ze sporymi stresami. Jednak w rzeczywistości nie musi to być tak trudne, jeżeli zastosuje się do kilku ważnych wskazówek. Przede wszystkim należy się do tej kwestii we właściwy sposób przygotować. Z początku trzeba sobie zadać kwestię: jak napisać CV?

Continue reading “Jak szybko i bez problemów odnaleźć dobrą pracę?” »

Praca kontraktowa to interesujące rozwiązanie

Rekrutacja menedżerów jest niezwykle wyczerpująca. Istnieją takie stanowiska pracy, na których ma szansę się praktycznie odnaleźć każdy, a co się z tym wiąże, nie wymagają one jakiegoś trudnego szkolenia, albo wymagającej rekrutacji. Jednak im ważniejsze stanowisko w zakładzie chce ktoś posiadać, im więcej będzie zależało od jego zdecydowania, tym mocniej wyczerpująca jest taka rekrutacja, a od danego chętnego wymaga się dużo więcej.

Continue reading “Praca kontraktowa to interesujące rozwiązanie” »

Rekrutujemy nowych pracowników

Jak doskonale wiemy, sukces naszej firmy w ogromnej mierze zależy od zaangażowania pracowników. Właściwa ekipa może zdziałać cuda. Ale wiemy tez, że nie tak prosto teraz znaleźć wykwalifikowanych pracowników, którzy będą rzetelnie wypełniali swoje powinności. W związku z ogromnym bezrobociem, tysiące ludzi potrzebuje teraz jakiegokolwiek zatrudnienia. Niezwykle ciężko z takiego morza cefałek wybrać właściwego kandydata. W dodatku, rekrutacja pracowników wymaga od kierownictwa albo osoby za to odpowiedzialnej właściwych kwalifikacji.

Continue reading “Rekrutujemy nowych pracowników” »

Handel i reklama od kuchni, czyli parę rad dla właścicieli firm, którzy chcą zatrudnić przedstawiciela handlowego

Z pewnością część osób sądzi, że marketing mobilny to innymi słowy akwizycja lub pewien rodzaju handlu obwoźnego, tymczasem nic bardziej błędnego. Wspomniane określenie odnosi się do niezwykle efektywnej formy reklamy, która dobrze ukierunkowana może przynieść ogłoszeniodawcy spore zyski. Przekaz reklamowy bywa przygotowywany zarówno w formie krótkiej notki, jak i grafiki, a następnie wysyłany jako SMS lub MMS do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Continue reading “Handel i reklama od kuchni, czyli parę rad dla właścicieli firm, którzy chcą zatrudnić przedstawiciela handlowego” »