Księgowość przedsiębiorstw – to proste! Pod warunkiem kiedy masz sprawdzone biuro.

Jeśli podejmujemy decyzje o założeniu samodzielnej działalności gospodarczej, już po pojawieniu się tego pomysłu dobrze jest porozglądać się za renomowanym biurem rachunkowym albo zaufanym doradcą podatkowym. Żeby nadążać za zmieniającymi się przepisami prawnymi dotyczącymi księgowości, kadr i płac, prowadząc przy tym swoje interesy, dobrze jest mieć kogoś zaufanego.

Continue reading “Księgowość przedsiębiorstw – to proste! Pod warunkiem kiedy masz sprawdzone biuro.” »

O czym warto pamiętać, kiedy zakładamy firmę

Rejestracja własnej firmy – na przekór obiegowej opinii – nie jest procesem trudnym. W niniejszym artykule opiszę podstawowe procedury, jakie powinniśmy przeprowadzić, aby założyć własną firmę.
Od początku lipca 2011 działa w naszym kraju tak zwane „jedno okienko”, dzięki któremu można zarejestrować działalność w jeden dzień.

Continue reading “O czym warto pamiętać, kiedy zakładamy firmę” »

Własna działalność gospodarcza to okazja na bardziej korzystną przyszłość, to również wielkie wyzwanie. Jak założyć działalność, jak poradzić sobie ze swoim biznesem?

W jaki sposób założyć swoją firmę?

Dla mnóstwa osób własna firma jest spełnieniem marzeń i ambicji oraz symbolem wolności zawodowej. Zakładanie działalności gospodarczej, wbrew powszechnej opinii, nie jest sprawą niełatwą. Jak kreuje się proces rejestracji przedsiębiorstwa? Trzeba pamiętać o paru zagadnieniach.

Continue reading “W jaki sposób założyć swoją firmę?” »