Atmosfera w pracy i jej wpływ na funkcjonowanie spółki

Nastały niesłychanie ciężkie czasy dla wszystkich właścicieli firm. Nieustannie należy się zmagać z powiększającą się konkurencją. Konsumenci robią się dużo bardziej wymagający. Na dodatek, przyszedł kryzys, który postraszył w takim samym stopniu inwestorów, jak i samych nabywców, którzy w popłochu zaczęli oszczędzać. Jeżeli dodać do tego niskie morale pracowników, to mamy prawdziwą katastrofę. Niestety, nie posiadamy żadnego wpływu na światową gospodarkę. Przyszłych klientów staramy się zwabić odpowiednimi reklamami. Tymczasem, atmosfera w firmie jest do naprawienia.

Continue reading “Atmosfera w pracy i jej wpływ na funkcjonowanie spółki” »

Kadry to najważniejsze dobro przedsiębiorstwa dziś

Jeszcze całkiem niedawno było przekonanie, że pracownicy powinni przychodzić do pracy, angażować się zupełnie w wykonywanie własnych zadań, bo w końcu za to dostają wynagrodzenie, a następnie zakład ma cieszyć się jak najwspanialszą opinią za jakość wykonywanych usług. Na szczęście coraz więcej prezesów zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejszym dobrem jaki posiada firma, nie jest wytwarzany materiał, lecz ludzie, którzy go wykonują.

Continue reading “Kadry to najważniejsze dobro przedsiębiorstwa dziś” »

W jaki sposób można poprowadzić sprawy księgowe w swojej firmie, zalety serwisów internetowych i niezależnych księgowych.

Prowadzenie swojej firmy nierozerwalnie wiąże się z obowiązkiem płacenia różnych podatków i zusów. Lecz aby to wszystko dobrze policzyć, to konieczna jest jakaś wiedza księgowa. Spora ilość właścicieli firm, w sytuacji gdy nie mają żadnego pracownika i mają niedużo dokumentów, samemu sobie radzi ze sprawami księgowymi.

Continue reading “W jaki sposób można poprowadzić sprawy księgowe w swojej firmie, zalety serwisów internetowych i niezależnych księgowych.” »

Na zus składka zdrowotna powinna okazać się opłacana – co musisz wiedzieć

Jak wypełnić formularz vat 7 14?

Gdy mamy firmę, to powinniśmy powiedzieć, jakie dokumenty trzeba wypisywać, a też jakie składki trzeba opłacać za swoich podwładnych, tak by wszystko odbywało się zgodnie z prawem oraz byśmy potem nie posiadali żadnych trudów.

Continue reading “Na zus składka zdrowotna powinna okazać się opłacana – co musisz wiedzieć” »

Miran jako firma z niezwykle rozbudowaną bazą propozycji

Każda klientka marzy, by proponowane jej stroje kąpielowe charakteryzowały się szczególnie doskonałą jakością. Wypróbowana przez wiele kobiet firma oferuje jedynie specjalnie wybrane stroje, które zrobione zostały bardzo dokładnie z wybranych szczegółowo materiałów. Ugruntowana pozycja przedsiębiorstwa daje się zauważyć na każdym kroku. Klientki mogą zamawiać stroje kąpielowe też w sieci. Internetowa strona producenta jest wciąż aktualizowana, dlatego już teraz sprawdzić można nowy katalog ze strojami kąpielowymi.

Continue reading “Miran jako firma z niezwykle rozbudowaną bazą propozycji” »