Pracuj w chmurze czyli nowoczesne technologie w środowisku pracy

Istniejące dzisiaj na rynku nowe rozwiązania technologiczne, wkraczają także w codzienne środowisko pracy. Coraz więcej małych przedsiębiorstw decyduje się na niestandardowe usługi zewnętrzne, które zwiększają bezpieczeństwo danych. Na dzień dzisiejszy typowym tego typu rozwiązaniem jest wirtualny serwer. Coraz większa liczba danych, jakie zbiera się na firmowych dyskach wymaga znacznej pamięci. Z reguły modernizacja firmowych serwerów jest dosyć kosztowna, stąd też taniej jest wynająć określoną pojemność w tzw. chmurze. Claud serwer jest to wydzielona pamięć obliczeniowa poprzez profesjonalny program z rzeczywistego bardzo dużego serwera. W ten sposób opłaca się jedynie wydzieloną przestrzeń na serwerze.

Continue reading “Pracuj w chmurze czyli nowoczesne technologie w środowisku pracy” »

Zapotrzebowanie na billboardy w naszym kraju

Możliwości tworzenia reklamy produktów oraz usług są w naszym kraju niezwykle szerokie, więc warto sięgać po rewelacyjne rozwiązania, aby mieć pewność najlepszych szans. Różne billboardy w Płocku cieszą się ogromnym uznaniem poszczególnych przedsiębiorców. Rozmaite branże czy firmy walczą między sobą o wybór idealnego dla siebie miejsca w mieście, gdzie będzie dumnie prezentować się reklama. Niezwykle cenne artykuły promocyjne w niskiej cenie – jedynie u nas. Klienci wybierają głównie polecane propozycje lubianej firmy.

Continue reading “Zapotrzebowanie na billboardy w naszym kraju” »

Czym jest audyt osobowy, a także jakie bywa jego wykorzystanie?

Audyt personalny to niesłychanie dobra i sprawdzona metoda, jaka pozwala dokonać oceny kompetencji oraz potencjału zawodowego pracowników. Audyt personalny zdoła być przeprowadzany zarówno w związku do pojedynczych pracowników, jak również do większych grup.

Continue reading “Czym jest audyt osobowy, a także jakie bywa jego wykorzystanie?” »

Jakimi sposobami należy prowadzić projekty, aby zakończyły się sukcesem, zalety metodologii Prince2.

Praktycznie każdy projekt, czy to będzie wybudowanie wiaduktu, napisanie programu informatycznego czy wprowadzenie jakiegoś nowego produktu do sprzedaży będzie się składało z kilku etapów. O tym, jakie to będą etapy będą przeważnie decydować osoby które zarządzają tego typu projektami, trzeba tylko zapytać, czy te decyzje za każdym razem były potrzebne i słuszne?

Continue reading “Jakimi sposobami należy prowadzić projekty, aby zakończyły się sukcesem, zalety metodologii Prince2.” »

Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?

Żyjemy w okresie, którym niełatwo się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak wiele informacji, iż nie mamy już siły i chęci, by zrozumieć ten cały szum informacyjny. Jesteśmy w stanie zapoznać się z daną informacją, a za chwilę o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po powierzchni informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w jakim żyjemy. Wystarczy zajrzeć na portale informacyjne, jak prędko najistotniejsze newsy znikają ze strony głównej, dzieje się to też na płaszczyźnie offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taki znak rozpoznawczy dzisiejszych czasów. Dzieje się przez krótki czas, za chwilę znika, bo w innym miejscu dzieje się więcej.

Continue reading “Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?” »