Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?

Żyjemy w okresie, którym niełatwo się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak wiele informacji, iż nie mamy już siły i chęci, by zrozumieć ten cały szum informacyjny. Jesteśmy w stanie zapoznać się z daną informacją, a za chwilę o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po powierzchni informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w jakim żyjemy. Wystarczy zajrzeć na portale informacyjne, jak prędko najistotniejsze newsy znikają ze strony głównej, dzieje się to też na płaszczyźnie offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taki znak rozpoznawczy dzisiejszych czasów. Dzieje się przez krótki czas, za chwilę znika, bo w innym miejscu dzieje się więcej.

Continue reading “Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?” »

W naszym kraju jest mnóstwo pozostałości po zmianie ustrojowej

Po 1989 roku przechodziliśmy przeobrażenia ekonomiczne. Można powiedzieć, iż była to jakiegoś rodzaju wichura zmieniająca dawne – wydawałoby się stałe – zasady. Zmiana systemu ekonomicznego jest postępowaniem drogim, nie jedynie pieniężnie, jednak głównie socjalnie. Przejściowo rośnie bezrobocie, czy raczej demaskuje się tzw. ukryte bezrobocie. W naszym kraju w końcowej dekadzie 20 wieku problemy obywatelskie były niemałe.

Continue reading “W naszym kraju jest mnóstwo pozostałości po zmianie ustrojowej” »

Florystyka ślubna Wrocław – najpiękniejsze bukiety na ślub

Wybór odpowiednich dekoracji ślubnych nie jest zwyczajowo sprawą banalną. Ważne jest, aby idealnie dopasować je do wystroju wnętrz i sukni. W dwudziestym pierwszym wieku ilość możliwości może niemal przyprawić o ból głowy. Wymarzone dekoracje to we współczesnych czasach doskonały pomysł na niezwykłą wizytówkę ślubu.

Continue reading “Florystyka ślubna Wrocław – najpiękniejsze bukiety na ślub” »

Public Relations – coraz więcej firm korzysta z tego typu pomocy – czy warto?

Korzyści współpracy z kompetentną agencją PR mogą okazać się ogromne. Agencje w/w zajmują się – zwięźle rzecz ujmując – budową wizerunku biznesu, jej przedstawicieli, produktów i usług na rynku. Dzięki temu firma może liczyć na znaczne wzrosty efektywności, a jednocześnie żadna z osób pracujących w firmie nie musi poświęcać swego czasu na wyżej wymienione aktywności.

Continue reading “Public Relations – coraz więcej firm korzysta z tego typu pomocy – czy warto?” »