W jakich miejscach zorganizować duże konferencje dla naszych pracowników? Idealne miejsca na szkolenia, integracje i konferencje

Właściciele większych firm nierzadko muszą zająć się organizacją szkoleń czy też konferencji dla pracowników. O ile w przypadku niewielkiej liczby zatrudnionych osób możemy tego rodzaju szkolenia organizować w zakładzie pracy, w przypadku liczniejszych konferencji konieczne jest wynajęcie osobnej sali.

Continue reading “W jakich miejscach zorganizować duże konferencje dla naszych pracowników? Idealne miejsca na szkolenia, integracje i konferencje” »

Jak uzupełnić braki na stanowiskach pracy, ażeby było nie za drogo i wygodnie?

Aktualnie dużo przedsiębiorstw boryka się z problemem zatrudnienia fachowców na wolne stanowiska. Trudno samemu odnaleźć się na specyficznym rynku pracy, zwłaszcza w małych miastach. Umieszczenie ofert pracy w Powiatowych Urzędach Pracy oraz na odpowiednich internetowych bywa wielce zajmujące. Continue reading “Jak uzupełnić braki na stanowiskach pracy, ażeby było nie za drogo i wygodnie?” »

Sprzęty do specjalnych zadań? Do jakich celów służą podnośniki, jakie mamy ich modele? Dlaczego warto z nich korzystać z rozmysłem?

Bezpieczne miejsce w pracy jest niezwykle istotne. Niestety jak wskazują różne agencje trudniące się monitorowaniem rozmaitych wypadków w czasie pracy, na podnośnikach koszowych czy różnych tego typu sprzętach (jak podesty ruchome) ponosi śmierć na całym globie nawet kilkadziesiąt osób.

Continue reading “Sprzęty do specjalnych zadań? Do jakich celów służą podnośniki, jakie mamy ich modele? Dlaczego warto z nich korzystać z rozmysłem?” »