Szkolenia BHP

Wielu ludzi, którzy zamierzają otworzyć swoją firmę, mają błędne myślenie o prowadzeniu własnego interesu. Myślą, że mając firmę są wolni od wszelkich obowiązków. Przecież nie będzie już nad nimi dyrektora, który dyktuje, co należy wykonać. Jesteśmy w stanie wcielać w życie oryginalne projekty.

Continue reading “Szkolenia BHP” »

Ubrania ochronne w zakładach pracy

Czy kwestia ubioru może odgrywać istotną rolę w pracy? Tak, i to bardzo ważną. Pozornie nieważna, może uratować życie, poprawić komfort, a co za tym idzie skuteczność pracy. Ubrania ochronne mają chronić pracownika przed niebezpieczeństwem wynikającym z przeprowadzanej przez niego pracy – zastępując przy tym lub przykrywając odzież własną. Jak wszyscy wiemy ,sytuacje związane z pracą mogą być różne – w stosunku do wykonywanego zawodu.

Continue reading “Ubrania ochronne w zakładach pracy” »

Rzetelna ocena pracownika to zadanie każdego szefa

Rzetelna ocena pracowników jest głównym zadaniem każdego pracodawcy, który chce, aby jego działalność osiągała pożądane wyniki. Ocena pracowników powinna być rzetelnie przeprowadzona, aby była miarodajna. Ocena pracowników jest procesem, który polega na wykonywaniu oceny wartościowych cech reprezentowanych przez konkretną osobę. Podczas takiego procesu oceniane są także zachowania a także standard] realizowanych zleceń. Dobre ocenianie powinno być wykonywane, co jakiś czas, aby mieć punkt odniesienia.

Continue reading “Rzetelna ocena pracownika to zadanie każdego szefa” »

Przede wszystkim ważne jest BHP dla pracownika

Nieistotne, w jakiej placówce jesteśmy bezpieczeństwo pracownika musi być najważniejsze dla pracodawcy. Warto przyznać, że w tej kwestii jesteśmy zgodni – bezpieczeństwo człowieka jest najważniejsze. Ale mają to na uwadze zwłaszcza Ci szefowie, którzy mają pod swoją kuratela osoby pracujące fizycznie.

Continue reading “Przede wszystkim ważne jest BHP dla pracownika” »

Musimy wszystko dokładnie przeliczyć

Jeżeli mamy firmę musimy być gotowi na różne opłaty, które mogą się zjawić w przyszłości. Część z nich może nas zadziwić, ponieważ możemy się ich w ogóle nie spodziewać, jednak część jest niesamowicie prosta do zauważenia, a co się z tym łączy, również rezerwy finansowe, które w związku z tym musimy posiadać przygotowane, nie będą trudne do wyliczenia. Nie możemy pomniejszać takich spraw, ponieważ mogą się one w przyszłości źle odbić na naszej przedsiębiorstwie.

Continue reading “Musimy wszystko dokładnie przeliczyć” »