Ciekawe propozycje pracy dla każdego na popularnych serwisach ogłoszeniowych

Jeszcze parę lat temu ogłoszenia o pracę wolno było odnaleźć jedynie w gazetach. Szukając pracy często przeglądało się właśnie takie gazety z ogłoszeniami, samodzielnie chodziło się po rozmaitych miejscach pracy zostawiając CV, poszukiwało się pracy przez znajomych… Dziś właściwie każda osoba, jaka szuka pracy posługuje się przede wszystkim Netem, bowiem to właśnie tam możemy znaleźć rozmaite oferty pracy zabrze, Warszawa, Kraków itp.

Continue reading “Ciekawe propozycje pracy dla każdego na popularnych serwisach ogłoszeniowych” »

Jakimi sposobami zabrać się za poszukiwania nowego zajęcia, co obecnie będzie najbardziej skuteczne.

W życiu wielu ludzi nadchodzi taki moment, że podejmują decyzję o zmianie pracy. Część robi to z kwestii finansowych, innym nie bardzo będzie się podobać atmosfera albo chcą się dalej rozwijać. Lecz bez względu na motywy nowe zajęcie jakimś sposobem należy znaleźć, a jest na to kilka pomysłów.

Continue reading “Jakimi sposobami zabrać się za poszukiwania nowego zajęcia, co obecnie będzie najbardziej skuteczne.” »

O czym powinien pamiętać idealny pracodawca

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Nie narzekasz na zarobki, możesz liczyć na terminowo opłacany ZUS oraz dobrą opiekę medyczną. Szef wie, że pragniesz być także rodzicem, toteż bez problemu łączysz pracę z życiem rodzinnym. Niemożliwe?

Continue reading “O czym powinien pamiętać idealny pracodawca” »

Skuteczne szukanie pracy- biura i agencje pracy tymczasowej, które pomogą nam w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stanowiska na stałe

Wielu z nas ma problem z odnalezieniem pracy. Nie zawsze posiadanie ukończonych studiów czy też doświadczenia sprawia, że mamy bardzo dużo ofert na rynku pracy, z których można skorzystać. Musimy też wiedzieć gdzie i jak pracy szukać.

Continue reading “Skuteczne szukanie pracy- biura i agencje pracy tymczasowej, które pomogą nam w znalezieniu pracy tymczasowej oraz stanowiska na stałe” »

Kilka informacji o obowiązkach pracownika

Obecnie praca w przedsiębiorstwie to już nie tylko przychodzenie na swoją zmianę od rana do wieczora i oczekiwanie na ostatnią godzinę i rozwiązanie z zatrudnienia. W dobie netu, masowych mediów i natychmiastowej komunikacji każda pracująca osoba reprezentuje własną firmę także po pracy, zwłaszcza, jeśli będzie na wyższym albo managerskim stanowisku.

Continue reading “Kilka informacji o obowiązkach pracownika” »