Ciekawe propozycje pracy dla każdego na popularnych serwisach ogłoszeniowych

Jeszcze parę lat temu ogłoszenia o pracę wolno było odnaleźć jedynie w gazetach. Szukając pracy często przeglądało się właśnie takie gazety z ogłoszeniami, samodzielnie chodziło się po rozmaitych miejscach pracy zostawiając CV, poszukiwało się pracy przez znajomych… Dziś właściwie każda osoba, jaka szuka pracy posługuje się przede wszystkim Netem, bowiem to właśnie tam możemy znaleźć rozmaite oferty pracy zabrze, Warszawa, Kraków itp.

Continue reading “Ciekawe propozycje pracy dla każdego na popularnych serwisach ogłoszeniowych” »

O czym powinien pamiętać idealny pracodawca

W swojej pracy czujesz się bezpieczny i dowartościowany. Nie narzekasz na zarobki, możesz liczyć na terminowo opłacany ZUS oraz dobrą opiekę medyczną. Szef wie, że pragniesz być także rodzicem, toteż bez problemu łączysz pracę z życiem rodzinnym. Niemożliwe?

Continue reading “O czym powinien pamiętać idealny pracodawca” »

Po co trzeba nieustannie inwestować w nasz rozwój zawodowy?

Rynek pracy jest niezmiernie wymagający. Chociaż stopa bezrobocia nie rośnie, to cały czas musimy walczyć o to, by być atrakcyjni dla swoich pracodawców. O bardzo dobrą pracę należy właściwie zadbać. Pomocne może okazać się przemyślane podnoszenie własnych kwalifikacji a także umiejętności.

Continue reading “Po co trzeba nieustannie inwestować w nasz rozwój zawodowy?” »

O jakich sprawach powinien pamiętać każdy pracodawca? Co jest w tej dziedzinie najważniejsze, o jakich sprawach trzeba wspomnieć?

Każdy właściciel przedsiębiorstwa cały czas musi zmagać się z wielorakimi obowiązkami i powinnościami, lecz dzięki temu każda z firm może jakoś istnieć. Ciężko w jednym artykule powiedzieć o każdym pojęciu, które odnosi się do zarządzania firmą, jednakowoż jesteśmy w stanie powiedzieć o kilku bardzo istotnych, bez jakich ciężko, aby firma była w stanie poprawnie funkcjonować.

Continue reading “O jakich sprawach powinien pamiętać każdy pracodawca? Co jest w tej dziedzinie najważniejsze, o jakich sprawach trzeba wspomnieć?” »

Otwierając firmę o pewnych rzeczach po prostu powinieneś wiedzieć, jeśli masz pytania, sprawdź w witrynie internetowej Zus-u

Prowadzenie własnej firmy to potrzeba zaznajomienia się z licznymi przepisami, pamiętania o wymaganych terminach i składkach, bez tego po prostu nie sposób funkcjonować.

Continue reading “Otwierając firmę o pewnych rzeczach po prostu powinieneś wiedzieć, jeśli masz pytania, sprawdź w witrynie internetowej Zus-u” »