Zdrowe światło

Niespełna 80% wrażeń dochodzi do nas za pośrednictwem wzroku. Z jakiego powodu więc tak sporadycznie troszczymy się o niego, decydując się na optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED
Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotne jest zdrowe światło, jego zadania umniejszając jedynie do ustawienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, pomijając wiele ważnych elementów i funkcji, takich jak jego barwa, intensywność, skład widmowy itp. A przecież wpływają one obok samego wzroku również na regulację funkcji życiowych, poziom stresu, stany emocjonalne i samopoczucie w ogóle.

Oświetlenie LED zostało zaprojektowane w taki sposób, by być w całości przyjaznym człowiekowi. Ich kolor i intensywność światła możemy dostosowywać do naszych potrzeb i samopoczucia. Ale to nie wszystko. Moduły LED są zdecydowanie bezpieczne: nie ma w ich składzie rtęci, nie emitują promieniowania IR i UV (z wyjątkiem białych diod LED, które mają niski poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najważniejszych założeń działalności naszej firmy LEDSolutions Polska jest zaproszenie użytkowników do świadomego i właściwego użytkowania oświetlenia, oraz do stosowania i implementowania takich rodzajów i parametrów oświetlenia LED, które są odpowiednie dla określonych sytuacji oraz obszarów funkcjonowania człowieka, nie nadwyrężają oczu i są bezpieczne.

Pracownicy naszej firmy z przyjemnością doradzą Państwu, które oświetlenie LED będzie optymalne dla Państwa oczekiwań. Skontaktuj się z nami już teraz. Nasz adres