W jaki sposób można pozbyć się roztoczy

Blisko 50% społeczeństwa krajów wysoko uprzemysłowionych cierpi na wielorakiego rodzaju alergie. Jest to powodowane głównie dużym zanieczyszczeniem powietrza, lecz dodatkowo spadkiem odporności organizmu ludzkiego. Częstą alergią jest reakcja alergiczna na roztocza pyłu . Roztocza to mikroskopijne pajęczaki, które idealnie czują się w domowych pieleszach. Ich istnienie może być źródłem wielu kłopotów ze zdrowiem, a walka z roztoczami to autentyczna mitręga!

Continue reading “W jaki sposób można pozbyć się roztoczy” »

Świetnym pomysłem okazują się klimatyzatory przenośne zibro

Klimatyzatory przydają się nie tylko latem
Nie ma znaczenia czy działamy w biurze, czy na hali magazynowej, latem zawsze staramy się osłaniać przed upałem, zimą natomiast zależy nam na tym, aby nie marznąć. Dlatego właśnie coraz częściej w różnorakich przedsiębiorstwach, a nawet w naszych mieszkaniach zakładane okazują się być klimatyzatory, dzięki którym możemy utrzymywać odpowiednią temperaturę pomieszczenia.

Continue reading “Świetnym pomysłem okazują się klimatyzatory przenośne zibro” »

Jak walczyć z wilgotnością w domu

Zbyt wysoka wilgotność w lokalach mieszkalnych negatywnie działa na człowieka, zwierzęta oraz rośliny. Prócz tego w magazynach i halach produkcyjnych może wyrządzić bardzo duże szkody, których likwidacja nie należy do najprostszych i jest dość drogie.

Continue reading “Jak walczyć z wilgotnością w domu” »