Poszukujesz nietypowej pracy? Zostań telefonistką!

Ostatnimi laty pojawiło się wiele nowych zawodów, które do niedawna nie występowały. Specjalista od HR, informatyk czy grafik komputerowy – są to specjalizacje stosunkowo nowe na rynku. Są także zawody, które spotykamy od dekad, jednak od niedawna troszeczkę odmieniły swój wygląd. Mówimy tutaj o telefonistkach koordynujących system call center. Jak rozwijała się profesja persony siedzącej na telefonie? Czy da się wyżyć na takiej branży? Kto może się nią zająć i czy ciężko ją znaleźć?

Telefoniczna obsługa klienta
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dawniej, pani siedząca na infolinii miała za zadanie łączyć rozmowy. O digitalizacji jeszcze wtedy nikt nie słyszał, dlatego tez takie czynności były robione manualnie. Później, wraz z unowocześnieniem telefonu w domach naszych rodaków, zaczęły pojawiać się nieco odmienne funkcje. Wszelkiego typu korporacje wprowadzały system call center do swych biur – w konkretnych godzinach czynna była infolinia, na której telefonistka odpowiadała na pytania dotyczące oferowanych towarów i usług.

Jeśli omawiany temat Cię zainteresował, kliknij szybko ten świetny link (https://www.poldannet.pl/pl/page/siatki-sportowe/pilkochwyty.html) – przeczytasz tam mnóstwo ciekawych informacji.

Od piętnastu lat narodził się następny wymiar tej pracy – to osoba przy słuchawce zaczęła sama dzwonić do wybranych person, poszukując numerów w specjalnym banku, prezentując wszelkiego typu produkty. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie .

Jeśli jesteś młodą, inteligentną osobą, nawet studentem, bez problemu możesz zacząć pracę telefonistki sprzedażowej. Obecnie wiele firm zewnętrznych, trudniących się tego typu usługami, szuka pracowników. Elastyczny grafik, dowolna liczba godzin przepracowanych w miesiącu, przyjemna atmosfera w ciepłym biurze. Mało tego, nie musisz samodzielnie wykręcać numeru klienta, system call center zrobi to dla ciebie, ty tylko musisz odpowiednio poprowadzić rozmowę.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim razie zobacz odmienny pełen opis (http://gaster-sol.pl/pl/magia-soli/ciastolina), który także ma absorbujące materiały.

A w tym również nie ma nic trudnego – na początek pracy otrzymasz wszelkiego typu szablony rozmów, które krok po kroku zobrazują ci, jak rozmawiać z konkretnym rodzajem klienta, w zależności czy twój sektor zajmuje się sprzedażą produktów czy wyłącznie odpowiedzią na pytania. Dla najaktywniejszych pracowników, korporacje telefoniczne oferują stały etat na umowę o pracę, oraz pełny pakiet socjalny – opieka medyczna, karnet na siłownię i wiele więcej. Sprawdź systemy telefonicznej obsług klienta.

System call center to całkiem świeży wynalazek, jednak już został opanowany przez wiele korporacji. Jeżeli pragniesz zarobić troszkę pieniędzy w czasie edukacji, lub po prostu poszukujesz pewnej, ciekawej profesji, zostań telefonistką! Jest to jeden z najmocniej rozwijających się fachów, dlatego miejsc pracy jest pełno.