Czy zobaczyliśmy jaką propozycję ma wynajem auta Kraków?

Nie jesteśmy zmuszeni mieć swojego samochodu
Mamy do zastosowania różnorakie środki podróży, gdyż mamy możliwość zajechać swoim pojazdem, pociągiem, albo lecieć samolotem. Ale co wykonać, kiedy dwie ostatnie opcje okazują się być niemożliwe do zastosowania, a nasz wóz nam się zepsuł?

Continue reading “Czy zobaczyliśmy jaką propozycję ma wynajem auta Kraków?” »

Z czym osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą mieć najwięcej trudności, czyli słowo o zobowiązaniach względem urzędu skarbowego

Właściciele przedsiębiorstw remontowo budowlanych stają przed nie lada zadaniem: są zmuszeni troszczyć się o stały napływ konsumentów, dumać nad poszerzeniem swojej oferty, starać się o środki z Brukseli czy gasić ewentualne konflikty pomiędzy zatrudnionymi. Każdy finansista, podobnie jak każdy inny reprezentant gatunku homo sapiens, ma swoją pietę Achillesa. Dla jednych będzie to promocja, a dla innych prowadzenie księgowości. Skupmy się teraz na tym drugim zagadnieniu.

Continue reading “Z czym osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą mieć najwięcej trudności, czyli słowo o zobowiązaniach względem urzędu skarbowego” »

Szukamy odpowiedzi na ciekawe kwestie: czy opłaca się inwestować? W jakiego typu inwestycje ulokować swój kapitał?

Każdy ekonomista zdaje sobie sprawę, iż najatrakcyjniejsze lokaty to nieruchomości. Domy jednak są bardzo kosztowne. Nie każdego stać zazwyczaj na to, by przeznaczyć grubo dwieście tysięcy złoty na mieszkanie, by później go wydzierżawić.

Continue reading “Szukamy odpowiedzi na ciekawe kwestie: czy opłaca się inwestować? W jakiego typu inwestycje ulokować swój kapitał?” »

Jak zdobyć pieniądze z wyjazdu zagranicznego?

Nie da się zataić zjawiska, że stosunkowo spora część naszego społeczeństwa planuje emigrować do innych krajów, aby tam wyszukiwać własnego nowego miejsca zaangażowania. W tym miejscu trzeba klarownie uświadomić sobie, że jest to metoda, dzięki której wykonalne jest generowanie większego profitu, niż mielibyśmy okazję tego dokonać w naszej ojczyźnie.

Continue reading “Jak zdobyć pieniądze z wyjazdu zagranicznego?” »

Dlaczego opłaca się sprzedać swoją komórkę do skupu telefonów komórkowych i jednocześnie zamienić go na nowy model ?

Przepadasz za nowymi gadżetami, więc raz po raz kupujesz nowy telefon komórkowy? A może za każdym razem razem z podpisaniem nowego kontraktu na abonament możesz wybrać sobie lepszy model? Jeżeli tak, co robisz z poprzednią komórką? Wrzucając ją do szuflady dużo nie zyskasz, o wiele korzystniej jest sprzedać starszy model do skupu telefonów komórkowych, szczególnie w przypadku, gdy nie działa.

Continue reading “Dlaczego opłaca się sprzedać swoją komórkę do skupu telefonów komórkowych i jednocześnie zamienić go na nowy model ?” »