Popularne zabiegi kosmetyczne dla kobiet – czytaj więcej i wybierz coś idealnego dla siebie

Gabinety kosmetyczne mają obecnie ogromnie szeroką ofertę różnorodnych zabiegów. Jednym z nich jest eliminowanie cellulitu. Kłopot z cellulitem dotyka na nieszczęście multum kobiet, na ogół pojawia się on na udach oraz pośladkach. Często wywołuje zaniżenie poczucia własnej wartości i złe samopoczucie, w związku z tym sporo kobiet szuka sposób na pozbycie się pomarańczowej skórki.

usuwanie naczynek

Nadzwyczaj efektywną metodą jest laser na cellulit – poznaj szczegóły na Laserowe eliminowanie cellulitu jest bezpieczne, gdyż wiązka lasera jest dobrze dobrana, wskutek tego nie należy niczego się bać. Promienie wnikają w tkankę tłuszczową oraz powodują, że krew krąży szybciej. Przyspiesza się też metabolizm, a to powoduje, iż cellulit pozostaje wyeliminowany. Naturalnie dokładne usunięcie cellulitu zobaczymy dopiero po kilku zabiegach. Liczba zabiegów zależy od wielkości cellulitu oraz stopnia zaawansowania. Niemniej już po dwóch zabiegach wolno zauważyć dużą poprawę. Laser używany jest również do wielu innych zabiegów, takich jak choćby laserowe zamykanie naczynek. Widoczne naczynka, czyli „pajączki” potrafią być naprawdę niewiele estetyczne. W wielu przypadkach pojawiają się one na nogach bądź twarzy, multum kobiet czuje się z nimi niezwykle źle. Laserowe zamykanie naczynek Warszawa oferuje, aczkolwiek zabieg ten znajdziezabiegów (np. na tej stronie)fercie gabinetów z różnych miast – również Krakowa, Wrocławia czy też Poznania. Laserowe zamykanie naczynek pozwala na otrzymanie idealnego efektu – . Skóra odzyskuje jednolity kolor, natomzabiegi (np. sprawdź informacje)idoczne naczynka znikają definitywnie. Rezultat można spostrzec już po pierwszym zabiegu, jednak zależy on w zasadzie od widoczności naczynek oraz ich liczby. W większości wypadków zaleca się sporządzenie paru zabiegów w odstępie 3 albo 4 tygodni.

usuwanie cellulitu
Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Liposukcja to kolejny atrakcyjny zabieg, który polega na usuwaniu tkanki tłuszczowej z określonych obszarów. Zabieg ten pozwoli nam efektywnie wyszczuplić konkretne partie ciała, takie jak brzuch albo uda. Pierwsze efekty liposukcji można zauważyć już po miesiącu, chociaż całkowity rezultat będzie widoczny po roku. Ile kosztuje liposukcja? Zapłata zależna jest od obwodu ciała, na którym ma być skonstruowany zabieg – . Jednak przeważnie ceny za profesjonalny zabieg ze znieczuleniem zaczynają się od około 4 tysięcy złotych.