Pomysły na ścianę w salonie

Czasami odzywają się w nas dekoratorskie zapędy i chcemy ozdobić nijaką ścianę w naszym domu. Najprostszym rozwiązaniem będzie umieszczenie na niej ciekawego obrazu, jednak często wystarczy wykazać się pewną dozą kreatywności, aby wnętrze uzyskało nowy wymiar. Ciekawym motywem może być własnoręcznie wykonany duży napis, czy też wyeksponowanie okładki modnego czasopisma.

Fototapety nowoczesne
Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

Domowa mini galeria to kolejna propozycja. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzą się czarno-białe zdjęcia. Bardziej odważne osoby mogą pokusić się o szalony, acz przemyślany artystyczny nieład. Zdjęcie (więcej dowiesz się na tej stronie) z podróży, fotografia prababki oczekującej na podróż statkiem do Ameryki, bilet do kina z pierwszej randki – stworzą ciekawą i fantazyjną całość.

Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie gruntownego remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie modnej tapety w sztukaterię. Mimo wszystko całkowicie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobią zdjęcia , tudzież grafiki powstałe w dużym formacie. Jeśli więc przechowujemy na dysku swego komputera szczególne zdjęcia dobrej jakości, to warto pomyśleć o wykorzystaniu ich jako dekoracji. Przy pomocy technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia jak i projekt graficzny na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w urzekające obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Ten materiał jest dla Ciebie wciągający? Z pewnością zainteresuje Cię również nowa publikacja, która ma podobne zagadnienia.

Fototapety
Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy nudne widoczki. Obecnie fototapety na ścianę (poznaj naszą ofertę: to prawdziwe perełki, które potrafią zaskoczyć niejednego z nas.

To imponujące kolory i widoki, ale także najnowsze materiały oraz techniki druku.Jasny salon z oknami wychodzącymi na stronę południową nie ogranicza nas, soczyste kolory kwiatów nie ulegną wyblaknięciu nawet przez wiele lat. Tylko fototapety kwiaty (nasze propozycje: ) tak pięknie ożywią nasz salon!

Wiele fototapet możemy zmywać, jeśli się ubrudzą, w związku z tym bez problemu możemy zapraszać gości, organizować spotkania czy nawet urodziny dla dzieci. Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie zawsze będzie niesamowicie oryginalne, a jeżeli dokonamy dobrego wyboru odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy bardziej nastrojowe.