Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?

Żyjemy w okresie, którym niełatwo się czymś wyróżnić. Powodem jest na pewno przesyt poznawczy – otrzymujemy tak wiele informacji, iż nie mamy już siły i chęci, by zrozumieć ten cały szum informacyjny. Jesteśmy w stanie zapoznać się z daną informacją, a za chwilę o niej już nie pamiętać. Ta powierzchowność, to „muskanie” po powierzchni informacyjnej studni bez dna jest bardzo znamienne, dla czasów, w jakim żyjemy. Wystarczy zajrzeć na portale informacyjne, jak prędko najistotniejsze newsy znikają ze strony głównej, dzieje się to też na płaszczyźnie offline – paski informacyjne w znanych stacjach to taki znak rozpoznawczy dzisiejszych czasów. Dzieje się przez krótki czas, za chwilę znika, bo w innym miejscu dzieje się więcej.

Continue reading “Co uczynić, by pozostać bardziej zapamiętanym?” »

O jakie wymiary musimy się obligatoryjnie zatroszczyć otwierając punkt gastronomiczny?

W dniu dzisiejszym z pewnością ogromnie dużym zainteresowaniem cieszy się wszelkiego rodzaju biznes spożywczy. W tym miejscu należałoby nawet wspomnieć, że nasi rodacy niesłychanie lubią spożywać wszelkiego rodzaju posiłki, najlepiej typu fast food, skutkiem tego tez otworzenie nowego miejsca, które dostarcza te bardzo dobre posiłki jest bez wątpliwości trafionym pomysłem. Niemniej natomiast nie wszyscy z nas posiadają tak doskonałe rozeznanie na temat tego, co aktualnie dzieje się na naszym niesłychanie nieprzewidywalnym rynku przedsiębiorców.

Continue reading “O jakie wymiary musimy się obligatoryjnie zatroszczyć otwierając punkt gastronomiczny?” »

Może potrzeba sprawdzić jak funkcjonuje sony xperia I?

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że do wyboru posiadamy wiele różnorakich smartfonów, a co się z tym wiąże, możemy wybrać takie, które najbardziej będą odpowiadać naszym wymaganiom. Trzeba się im bliżej przyjrzeć, ponieważ mogą się one odróżniać oferowanymi możliwościami, przez to należy być przekonanym, że wybieramy najlepszy dla siebie.

Continue reading “Może potrzeba sprawdzić jak funkcjonuje sony xperia I?” »

Weź własne dziecko do salonu fotograficznego na sesję dziecięcą

Dzieci zazwyczaj lubią być fotografowane, a rodzice bardzo chętnie robią zdjęcia swym podopiecznym. Z całą pewnością jest to jedna z najpiękniejszych, a dodatkowo oryginalnych pamiątek, jakie możemy im zrobić.

Continue reading “Weź własne dziecko do salonu fotograficznego na sesję dziecięcą” »