Czy geodezja to trudna i dobrze płatna branża?

Jeśli ktoś na poważnie zastanawia się nad byciem geodetą to w sumie nie powinien sądzić, że to kwestia, która jednak jest nierealna. Wiadoma kwestia: trzeba posiadać jakieś predyspozycje, aby w ogóle dostać się na studia wyższe, a potem terminowo je ukończyć, ale nie jest powiedziane, że to akurat coś wielce nierealnego do realizacji. W takim razie: geodezja to branża, która bez żadnego cienia wątpliwości jest godna naszego zainteresowania.

Continue reading “Czy geodezja to trudna i dobrze płatna branża?” »

W jaki sposób funkcjonują używane współcześnie narzędzia pomiarowe, jakie parametry można mierzyć za ich pomocą

Zapewne sporo osób pamięta czasy, gdy różne pomiary dokonywane były przy pomocy analogowych mierników ze wskazówkami. Obecnie nadal są one wykorzystywane w wielu układach, ale coraz częściej stosuje się ich znacznie bardziej nowoczesne odpowiedniki. Ogromnym plusem takich nowoczesnych przyrządów pomiarowych jest to, że mają znacznie większe możliwości działania.

Continue reading “W jaki sposób funkcjonują używane współcześnie narzędzia pomiarowe, jakie parametry można mierzyć za ich pomocą” »

Wysoki poziom geodezji w Polsce

Wyróżniający się niewątpliwym oraz niezwykle dużym doświadczeniem geodeci z Polski perfekcyjnie trafiają ze swą ofertą w oczekiwania polskich klientów. Dokonywanie rozmaitego rodzaju pomiarów to nasza codzienna praca, którą staramy się wykonywać z niemałym zaangażowaniem oraz niekrytą pasją. Jeżeli chodzi o branżę taką jak geodezja, szczególnie istotne jest nieustanne poszerzanie swoich umiejętności oraz podwyższanie kwalifikacji.

Continue reading “Wysoki poziom geodezji w Polsce” »